Automatyka.eu

Nowe przewody w ofercie Grupy Zamel Cet

CET | Wtorek, 16 październik 2007r.

Firma CET, należąca do Grupy Zamel Cet, wprowadza na rynek kable sygnalizacyjne. Produkcja pierwszych kabli rozpoczęła się z początkiem października 2007 roku.

Kable_sygnalizacyjne_cet_ynksyn_preview

Tagi:


Wraz z rozpoczęciem produkcji przyjmowane są pierwsze zamówienia. Tym samym Cet rozszerza swoją ofertę. Dotychczas z sukcesem firma specjalizowała się w produkcji przewodów słaboprądowych dla przemysłu elektrotechnicznego.

- Koniunktura na rynku elektroinstalacyjnym i zadowolenie naszych Klientów z poziomu serwisu pozwoliły rozszerzyć działalność i wprowadzić nowe produkty - mówi Grzegorz Rosa, Menedżer Produktu CET -  Rozpoznaliśmy bardzo duże zapotrzebowanie na kable sygnalizacyjne. Zamierzamy w dalszym ciągu systematycznie rozwijać produkcję kabli zgodnie z sygnałami płynącymi z rynku.

Jakość kabli sygnalizacyjnych oraz ich zgodność z normami europejskimi potwierdzona jest odpowiednimi atestami wykonanymi przez Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa EMAG oraz Deklaracjami Zgodności. Oferta kabli sygnalizacyjnych adresowana jest do przemysłu, budownictwa, przemysłu kolejowego i wszelkich innych obszarów działalności, w których występują systemy sygnalizacji i sterowania. Kable sprzedawane będą poprzez dystrybutorów.

Kable sygnalizacyjne YKSY produkowane są na napięcie 0,6/1kV w następujących typach: 7...48x1,0mm²; 7...37x1,5 mm² oraz 7...30x2,5mm². Produkty standardowo wyposażono w żyłę ochronną. Powłoka zewnętrzna wykonywana jest jako opona polwinitowa w kolorze czarnym. Izolacja żył, podobnie jak opona, wykonana jest z polwinitu w kolorze białym, za wyjątkiem żył kierunkowych (kolor niebieski) i licznikowych (kolor brązowy) oraz żyły ochronnej (zielono-żółtej). Każda żyła wewnątrz kabla pokrywana jest talkiem, co zapobiega wzajemnemu przyklejaniu się żył do siebie i do opony.

Firma Cet od 1990 roku produkuje i dostarcza na polski rynek przewody słaboprądowe. Firma produkuje przewody telewizyjne, teleinformatyczne, telekomunikacyjne, mikrofonowe, głośnikowe, oponowe (mieszkaniowe i warsztatowe), przyłączeniowe, instalacyjne (linkowe i drutowe jednożyłowe).

***
Grupa ZAMEL CET z siedzibą w Pszczynie jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie produkcji dzwonków i gongów oraz jednym z czołowych polskich producentów i eksporterów wyrobów elektrotechnicznych. Oferta ZAMEL CET obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI - dzwonki i gongi, ENTRA - systemy domofonowe, CET - przewody, ETERO - systemy przywoławcze, GARDI - alarmy bezprzewodowe, YNSTA - wyroby elektroinstalacyjne, STIRO - urządzenia zdalnego sterowania, EXTA - automatykę budynkową. Firma ZAMEL działa na rynku od 1989 roku. Przejęcie firmy CET w 2000 roku zapoczątkowało powstanie Grupy ZAMEL CET. Fundamentem rozwoju Grupy Zamel Cet są od początku działalności: systematyczne inwestycje, dbałość o pracowników oraz staranność w obsłudze klientów.

Kable_sygnalizacyjne_cet_ynksyn_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy