Automatyka.eu

Astor zaprasza na wyjątkowy projekt artystyczny Copernicus

Astor | Wtorek, 16 październik 2007r.

Firma ASTOR ma zaszczyt zaprosić Państwa do historycznych murów Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego na wyjątkowy pokaz „Copernicus". Patronat nad przedsięwzięciem objął Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Copernicus_preview
Projekt Copernicus, to kolejny przekraczający granice nauki, sztuki i technologii spektakularny pokaz gry światła, dźwięku oraz obrazu, w który zaangażowała się firma ASTOR.
Dla potrzeb tego spektaklu, krakowska spółka ASTOR dostarczyła robota firmy Kawasaki, której jest autoryzowanym dystrybutorem.
- To wielofunkcyjne urządzenie, jest bardzo popularne i szeroko stosowane w zagranicznych zakładach produkcyjnych, gdzie usprawnia procesy spawania, logistyki i montażu. W ramach spektaklu robot będzie operował kamerą i głównym projektorem. - informuje Wojciech Kmiecik, Dyrektor ds. Marketingu i PR ASTOR.

Autorem projektu Copernicus jest Jani Konstantinowski Puntos, multimedialny artysta grafik zajmujący się nowymi mediami, realizujący wystawy na całym świecie oraz laureat prestiżowych nagród między innymi z Chin, Kanady, Tajwanu, Japonii, czy Indii.

Serdecznie zapraszamy Państwa 19 października br. o godzinie 17:00 do sali SENACKIEJ w Collegium Novum przy ul. Gołębiej 24, na specjalnie zorganizowaną konferencję prasową oraz to wyjątkowe wydarzenie artystyczne.

***
Firma ASTOR jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Copernicus_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy