Automatyka.eu

HDF Złotym Partnerem RRC

HDF | Czwartek, 18 październik 2007r.

HDF Sp. z o.o., specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania do zarządzania procesami, otrzymała najwyższy status partnerstwa RRC Poland - wiodącego dystrybutora z branży automatycznej identyfikacji.

Hdf_fot1_preview

Tagi:


Dla klientów oznacza to potwierdzenie kompleksowości i elastyczności oferty HDF.

Grupa RRC jest jednym z największych dostawców produktów sieciowych i telekomunikacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej oferta obejmuje dystrybucję zaawansowanego sprzętu takich producentów jak m.in.: 3Com, AVAYA, Cisco Systems, IBM, Lenovo, Motorola (Symbol), Symantec, Zebra. Firma świadczy ponadto szereg usług dodatkowych związanych z oferowanym sprzętem. HDF pozyskuje od RRC urządzenia do automatycznej identyfikacji.

RRC Poland dołączyło do szerokiego grona partnerów HDF - czołowych firm branży: Motorola, Symbol (Symbol Authorized Reseller), Zebra (Zebra Associate Partner, Zebra Authorized Service Provider), HHP (Business Partner), Sick, Datalogic (Accredited Reseller), Intermec Technologies, Datamax, SATO (Złoty Dystrybutor), Datamars, IBM, Extech Instruments (Autoryzowany Dealer), Metrologic, Opticon, Psion Technology (Autoryzowany Dealer), Techmex (Partner Handlowy).

***
HDF Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu i biurem handlowym w Warszawie, to polska firma utworzona w 1998 roku. Jej specjalnością jest kompleksowa obsługa w zakresie oprogramowania do zarządzania procesami w firmie, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualizacji systemów oraz ich integracji z już istniejącymi. Najwyższą jakość usług HDF tworzy również serwis posprzedażowy oraz zapewniane przez firmę szkolenia. Ważnym segmentem działalności HDF jest oprogramowanie magazynowe dla średnich i dużych firm. Oferta obejmuje ponadto m.in. projektowanie i wdrażanie rozległych bazodanowych systemów informatycznych, specjalistycznego oprogramowania do obsługi kodów kreskowych. HDF jest również dystrybutorem renomowanego sprzętu do automatycznej identyfikacji. Firma jest światowym liderem pod względem liczby opracowanych kodów kreskowych: HDF stworzyła system obsługujący ponad 100 ich rodzajów. Dalsze informacje: www.hdf.com.pl

Grupa RRC, z siedzibą w Warszawie i biurem we Wrocławiu, jest jednym z największych dostawców produktów sieciowych i telekomunikacyjnych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Oferta RRC obejmuje dystrybucję zaawansowanego sprzętu (RRC Enterprise Networking) oraz produktów elektronicznych na rynek konsumencki (DiFo). Do grupy należy również RRC Education oferujące różne moduły szkoleniowe oraz warsztaty w zakresie Technologii Informatycznych. Poza dystrybucją RRC oferuje usługi dodatkowe, m.in. zaplecze techniczne powiązane z dostarczanym sprzętem, homologacje i lokalizacje produktów, konsultacje techniczne. Grupa RRC działa w następujących krajach: Rosji, Ukrainie, Polsce, Węgrzech, Czechach, Serbii, Słowacji, Słowenii, Kazachstanie i Azerbejdżanie. Dalsze informacje: www.rrc.com.pl
Hdf_fot1_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy