Automatyka.eu

Produkty firmy Zamel ze znakiem "W pełni zaradni"

ZAMEL CET | Środa, 05 grudzień 2007r.

Firma Zamel, wchodząca w skład Grupy Zamel Cet, została nagrodzona certyfikatem oraz godłem kampanii społecznej „W pełni zaradni".

Znak_preview

Tagi:


Wyróżnienie podkreśla społeczną odpowiedzialność firmy i pokazuje, że nie jest ona obojętna na potrzeby osób niepełnosprawnych. Rozstrzygnięcie drugiej edycji konkursu w ramach kampanii „W pełni zaradni" nastąpiło 29 listopada br. Łącznie nagrodzono 269 firm z całej Polski, w tym 23 z województwa śląskiego.

Firma Zamel będzie mogła korzystać ze znaku kampanii "W pełni zaradni" i umieścić go na opakowaniach swoich produktów i w ofercie usług. Firma jest producentem dzwonków, gongów oraz urządzeń elektrotechnicznych.  

- Od połowy lat dziewięćdziesiątych część naszej kadry stanowią osoby niepełnosprawne. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy i jednocześnie staramy się wychodzić na przeciw ich potrzebom - mówi Katarzyna Łodzińska - Od teraz godło  „W pełni zaradni",  którym przez najbliższy rok będziemy się posługiwać w celach marketingowych, jest wyraźnym przesłaniem dla klientów, że kupując nasze produkty, wspierają prospołeczną postawę i działalność firmy Zamel.

W firmie Zamel obecnie pracuje 185 osób, z czego 48 to osoby niepełnosprawne. Firma zatrudnia osoby niepełnosprawne od 1994 roku. W siedzibie firmy przystosowano stanowiska pracy oraz ciągi komunikacyjne do ich potrzeb. Funkcjonuje także gabinet lekarski i zatrudniona jest pielęgniarka.

Kampania społeczna „W pełni zaradni" realizowana jest przez sześcioro osób niepełnosprawnych. Ich zasadniczym celem jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób niepełnosprawnych, które - podobnie jak oni sami - chcą i mogą pracować. Szóstka Zaradnych własnym przykładem - codzienną pracą i realizacją zadań związanych z projektem „W pełni zaradni" - udowadnia, że osoby niepełnosprawne są dobrymi i pełnowartościowymi pracownikami.

„W pełni zaradni" jest już kolejnym wyróżnieniem prospołecznej postawy firmy Zamel. W maju br. Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych nagrodziła firmę Zamel statuetką Lodołamacza 2007 za umiejętność łączenia sukcesu ekonomicznego z pomocą niepełnosprawnym i działalnością na rzecz lokalnego środowiska.

***

Grupa ZAMEL CET z siedzibą w Pszczynie jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie produkcji dzwonków i gongów oraz jednym z czołowych polskich producentów i eksporterów wyrobów elektrotechnicznych. Oferta ZAMEL CET obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI - dzwonki i gongi, ENTRA - systemy domofonowe, CET - przewody, ETERO - systemy przywoławcze, GARDI - alarmy bezprzewodowe, YNSTA - wyroby elektroinstalacyjne, STIRO - urządzenia zdalnego sterowania, EXTA - automatykę budynkową. Firma ZAMEL dział na rynku od 1989 roku. Przejęcie firmy CET w 2000 roku zapoczątkował powstanie Grupy ZAMEL CET. Fundamentem rozwoju Grupy Zamel Cet są od początku działalności: systematyczne inwestycje, dbałść  o pracowników oraz staranność  w obsłudze klientów.
Znak_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy