Automatyka.eu

HDF wyróżniony za system CRM

HDF | Poniedziałek, 10 grudzień 2007r.

Offerion 3.4, stworzony przez firmę HDF, otrzymał wyróżnienie w konkursie Złote Procesory Teleinfo - w kategorii aplikacji wspomagających zarządzanie typu CRM, dedykowanych MSP.

Brak_obrazka_preview

Tagi:


­Offerion 3.4 pozwala na kontrolę funkcjonowania całego przedsiębiorstwa oraz zarządzanie relacjami z klientami - mówi Sebastian Nawrot, Key Account Manager, HDF Sp. z o.o. - Wyróżnia go innowacyjne zastosowanie technologii: system napisano w PHP, a autorski framework oraz ORM (Object Relational Mapping) powiązano z kontrolą wersji i spójności z istniejącą bazą danych podczas aktualizacji systemu. Aplikacja działa całkowicie w oparciu o WWW.

Do zalet należy elastyczność systemu i możliwość wykorzystania w wielu branżach, a także stały dostęp do systemu i danych przez Internet. Modułowa budowa systemu pozwala na dodawanie składowych bez konieczności zmian w rdzeniu systemu. Offerion 3.4 automatycznie aktualizuje zmiany struktury bazy danych. Dzięki budowie modułowej możliwe jest powiązanie systemu z innym oprogramowaniem oraz używania systemu, np. na terminalach przenośnych. Istotna jest możliwość integracji z innymi systemami w firmie. Rozwiązanie współpracuje z systemami automatycznej identyfikacji.

Offerion 3.4 obejmuje m.in. moduły: ewidencji i zarządzania kontaktami z kontrahentami, ofertowania, fakturowania, ewidencji wypożyczeń, ewidencji zamówień, moduł danych o produktach i usługach. Każdy z nich może funkcjonować jako samodzielna aplikacja - np. moduł magazynowy obsługiwać magazyn z pełną funkcjonalnością tego typu programów (obsługa dokumentów magazynowych, inwentaryzacja, księgowość magazynowa). Dlatego wdrożenie systemu HDF jest bardziej efektywne i opłacalne niż implementacja pojedynczych programów.

Wymagania sprzętowe są minimalne: dostęp do przeglądarki internetowej i Internetu (do sprawnej pracy wystarcza połączenie 0.5MBit). Nie ma konieczności instalacji i administracji oprogramowaniem na stacjach klienckich. Wymagany jest jedynie serwer www/bazodanowy, którego rolę może pełnić jedna maszyna.

Złote Procesory to konkurs dla najlepiej zinformatyzowanych przedsiębiorstw i instytucji w Polsce, organizowany od 1999 roku przez Teleinfo - dwutygodnik adresowany do menedżerów informatyki oraz telekomunikacji. Kapituła, złożona z ekspertów zewnętrznych: praktyków i analityków rynku IT, a także przedstawicieli laureatów oraz reprezentantów redakcji, przyznaje nagrody i wyróżnienia w kategoriach: aplikacja wspomagająca zarządzanie (dedykowana MSP do 250 zatrudnionych oraz dla firm powyżej 250 zatrudnionych), aplikacja wspomagająca podejmowanie decyzji (dedykowana MSP do 250 zatrudnionych oraz dla firm powyżej 250 zatrudnionych), rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa IT, oprogramowanie systemowe i narzędziowe, notebook roku, serwer roku, witryna internetowa roku, menedżer roku oraz firma roku.

***
HDF Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu i biurem handlowym w Warszawie, to polska firma utworzona w 1998 roku. Jej specjalnością jest kompleksowa obsługa w zakresie oprogramowania do zarządzania procesami w firmie, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualizacji systemów oraz ich integracji z już istniejącymi. Najwyższą jakość usług HDF tworzy również serwis posprzedażowy oraz zapewniane przez firmę szkolenia. Ważnym segmentem działalności HDF jest oprogramowanie magazynowe dla średnich i dużych firm. Oferta obejmuje ponadto m.in. projektowanie i wdrażanie rozległych bazodanowych systemów informatycznych, specjalistycznego oprogramowania do obsługi kodów kreskowych. HDF jest również dystrybutorem renomowanego sprzętu do automatycznej identyfikacji. Firma jest światowym liderem pod względem liczby opracowanych kodów kreskowych: HDF stworzyła system obsługujący ponad 100 ich rodzajów. Dalsze informacje: www.hdf.com.pl
Brak_obrazka_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy