Automatyka.eu

Przyspieszony system dostaw w ELESA+GANTER Polska

Ganter | Poniedziałek, 17 grudzień 2007r.

Od 1 stycznia 2008 roku ELESA+GANTER Polska wprowadza nowy, przyspieszony system dostaw.

Logo_gn_preview

Tagi:


Od tej chwili magazyn firmy w Starej Iwicznej będzie regularnie i częściej niż dotychczas zaopatrywany w artykuły, dzięki czemu trafią one szybciej niż dotychczas do osób je zamawiających.Dotyczyć to będzie zwłaszcza tych standardowych elementów, które cieszą się największą popularnością wśród klientów firmy.

„Do tego posunięcia nakłoniła nas dynamicznie rosnąca liczba klientów. Dzięki nowemu systemowi bezpośrednich dostaw artykułów z zakładów produkcyjnych we Włoszech i Niemczech skrócimy czas oczekiwania na realizację zamówień. W przypadku, gdy w momencie składania zamówienia danego produktu nie będzie na składzie, pojawi się on w magazynie, a następnie u klienta w ciągu kilku najbliższych dni. Praktycznie prawie cały zakres oferty będzie dostarczany do klientów w terminie nieprzekraczającym 1 tygodnia." - powiedział Filip Granowski, Dyrektor ELESA+GANTER Polska.

Nowy system pozwoli na znacznie szybsze odnawianie składu produktów w magazynie. Przy okazji ELESA+GANTER Polska rozszerzy zakres jak i ilości składowanych przez firmę  produktów. Dzięki temu rozwiązaniu więcej zamówień będzie mogło być realizowanych na następny dzień roboczy.
***
Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.
ELESA+GANTER to blisko 40 000 elementów standardowych oraz wiele wykonań specjalnych. Produkty te łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. " International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.
Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce.
ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne oraz profesjonalną i szybką obsługę klientów.
Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajduje się na stronie: www.elesa-ganter.pl oraz w newsletterze dostępnym za pośrednictwem strony: www.elesa-ganter.info.pl.

Dodatkowych informacji udziela:
Filip Granowski
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
tel: (+48) 22 737-70-47
fax (+48) 22 737-70-48
email: fg@elesa-ganter.com.pl
www.elesa-ganter.pl

Logo_gn_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy