Automatyka.eu

Wydawnictwo Bauer w Ciechanowie

PAIiIZ | Czwartek, 20 grudzień 2007r.

W ubiegłym tygodniu Wydawnictwo Bauer otrzymało zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Brak_obrazka_preview
W ubiegłym tygodniu Wydawnictwo Bauer otrzymało zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W wyniku inwestycji o łącznej wartości ponad 27 milionów euro pracę znajdzie 150 osób.

Zezwolenie na prowadzenie działalności w Podstrefie Ciechanów SSE pozwoli Wydawnictwu Bauer na rozbudowę drukarni, która zwiększy moce produkcyjne zakładu o ok. 65%.

Powierzchnia zabudowana drukarni zostanie powiększona o 60% (z obecnych 1,5 ha do 2,6 ha). Ponadto planowana rozbudowa drukarni pozwoli na stworzenie w Ciechanowie Centrum Poligraficznego obsługującego, poza potrzebami Wydawnictwa Bauer, również klientów zewnętrznych z Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.
W wyniku nowej inwestycji zwiększy się ilość pracowników o około 150 osób. Po jej zakończeniu w drukarni w Ciechanowie pracować będzie ponad 460 osób.

Zakończenie rozbudowy planowane jest na koniec czerwca 2008 roku. Szczegóły dotyczące nowej inwestycji zostaną przedstawione na konferencji prasowej w Ciechanowie w styczniu 2008 roku.

Brak_obrazka_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy