Automatyka.eu

Nowe maszyny - większe możliwości

Ganter | Czwartek, 17 styczeń 2008r.

Firma Otto Ganter zwiększyła możliwości produkcji uchwytów według zamówień specjalnych.

Ganter_uchwyty_specjalne_1_preview

Tagi:


Firma Otto Ganter zakupiła nowe maszyny do wytwarzania oferowanych przez siebie uchwytów o oznaczeniach: GN 426, GN 426.1, GN 666, GN 333. Dzięki modernizacji producent uzyskał możliwość wykonywana uchwytów specjalnych, dostosowanych do życzeń klienta.

Obecnie firma jest w stanie:
  • wyprodukować uchwyty przemysłowe w dowolnej długości (dowolny rozstaw otworów montażowych ).
  • wyprodukować uchwyt z dowolnym gięciem profilu rurowego (bardzo małe promienie gięcia, bardzo duże promienie gięcia, jak i możliwość wykonania delikatnego gięcia i dużego gięcia na jednym uchwycie).
  • wykonać malowanie uchwytu na dowolny kolor zgodnie z kolornikiem RAL .

„Nowe rozwiązania produkcyjne umożliwiają wykonanie krótkich serii produktów zgodnych z życzeniem klienta. Otwiera to dla Państwa możliwość zaprojektowania uchwytu idealnie spełniającego wasze założone wymagania techniczne, który my w sposób efektywny kosztowo wykonamy. Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży Elesa+Ganter Polska w celu otrzymania dokładniejszych informacji." - powiedział Filip Granowski, Dyrektor Elesa+Ganter Polska.

Nowe możliwości produkcyjne firmy umożliwiają wykonanie m.in. następujących zamówień specjalnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów:

  • uchwyty przemysłowe: specjalne gięcie, specjalna długość, niestandardowy kolor dopasowany do kolorystyki maszyny
  • specjalne kolory, specjalne gięcie
  • niestandardowa długość, kilka gięć, specjalny kolor
***
ELESA+GANTER
Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.

ELESA+GANTER to blisko 40 000 elementów standardowych oraz wiele wykonań specjalnych. Produkty te łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. " International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.

Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce.

ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne oraz profesjonalną i szybką obsługę klientów.
Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajduje się na stronie: www.elesa-ganter.pl oraz w newsletterze dostępnym za pośrednictwem strony: www.elesa-ganter.info.pl.

Informacje o zaprezentowanych produktach znajdują się w katalogu firmowym:
- katalog 022 POL (kat. główny)

Dodatkowych informacji udziela:
Filip Granowski
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
tel: (+48) 22 737-70-47
fax (+48) 22 737-70-48
email: fg@elesa-ganter.com.pl
www.elesa-ganter.pl
www.elesa-ganter.info.pl
Ganter_uchwyty_specjalne_1_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy