Automatyka.eu

Konferencja Naukowo-Techniczna Innowacyjne Maszyny i Technologie

NiS | Poniedziałek, 28 styczeń 2008r.

W imieniu zespołu redakcyjnego miesięcznika "Napędy i Sterowanie" zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Technicznej INNOWACYJNE MASZYNY I TECHNOLOGIE "ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE HYDRAULIKI SIŁOWEJ I PNEUMATYKI".

Nis_logo_preview

Tagi:


Szanowni Państwo
W imieniu zespołu redakcyjnego miesięcznika "Napędy i Sterowanie" zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Technicznej INNOWACYJNE MASZYNY I TECHNOLOGIE „ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE HYDRAULIKI SIŁOWEJ I PNEUMATYKI - OLEJE I ŚRODKI SMARNE", którą organizujemy w dniach 11-12 lutego 2007 r. w Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Konferencja organizowana jest przy współpracy z Politechniką Śląską, Akademią Górniczo-Hutniczą, Politechniką Wrocławską i Politechniką Gdańską. Do objęcia Patronatu honorowego zapraszamy: Katowicki Holding Węglowy SA, Jastrzębską Spółkę Węglową SA, Kompanię Węglową SA.

W tym ogólnopolskim spotkaniu z cyklu „Innowacyjne Maszyny i Technologie" weźmie udział ok. 150 osób. Nasze zaproszenie skierowaliśmy do prezesów i dyrektorów, dyrektorów technicznych, automatyków, szefów utrzymania ruchu, energetyków, mechaników, kierowników działów inwestycyjno-remontowych, biur projektowych, instytutów badawczo-rozwojowych, zakładów budowy maszyn górniczych, jak również firm reprezentujących branżę systemów napędowych, systemów sterujących, automatyki przemysłowej oraz producentów olejów i środków smarnych. 

Zapraszamy instytuty oraz producentów maszyn i urządzeń górniczych do zaprezentowania najnowszych prac i wdrożeń do przemysłu. Jesteśmy przekonani że udział praktyków i przedstawicieli nauki będzie sprzyjać wymianie doświadczeń. Nowości w branży zawsze skupiają uwagę praktyków. Konferencja stanie się płaszczyzną w wymianie doświadczeń między projektantami a użytkownikami maszyn górniczych.

W programie konferencji zaplanowaliśmy następujące zagadnienia:
  • Nowe rozwiązania w zakresie hydrauliki siłowej
  • Napędy i sterowanie w maszynach górniczych 
  • Środki smarne i zagadnienia inżynierii smarowania
  • Rozwiązania w zakresie hydrauliki i pneumatyki
W ramach uczestnictwa otrzymają Państwo roczną prenumeratę miesięcznika „Napędy i Sterowanie" począwszy od numeru 3/2008.

Koszt uczestnictwa w konferencji jednej osoby wynosi: 335,00 zł netto (obowiązkowy) + nocleg. Cena obejmuje: dwudniowy udział w konferencji, pełną konsumpcję i materiały konferencyjne (należy doliczyć nocleg).        

Więcej informacji na stronie internetowej www.nis.com.pl lub pod numerem telefonu 032-755 19 81.

Nis_logo_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy