Automatyka.eu

Znany producent pieczywa wybiera platformę Wonderware ArchestrA

Astor | Poniedziałek, 11 luty 2008r.

Lantmännen Unibake Poland, polski oddział globalnego koncernu piekarskiego, wybrał do budowy i rozwoju swoich systemów informatycznych dla produkcji, oprogramowanie Wonderware Application Server, oparte na architekturze ArchestrA.

Tapeta01_preview

Firma jest producentem bułek sprzedawanych pod marką SKOGA oraz dostawcą pieczywa dla sieci Fast Food.

Wdrażany system, oparty na standardzie Wonderware ArchestrA, ma monitorować przebieg procesu produkcyjnego na podstawie danych pochodzących z różnych systemów automatyki. Zastosowane rozwiązanie ma także zapewnić przepływ informacji (integrację) pomiędzy systemami automatyki i systemem biznesowym ERP Microsoft Dynamics AX.

Wdrożenie systemu ERP Microsoft Dynamics AX w firmie zostało nagrodzone w konkursie „Microsoft Convergence 2007 Pinnacle Award" w kategorii „Excellence in Environmental Sustainability".
Wdrożenie realizuje firma IT Piast Sp. z o.o.
Licencje oprogramowania Wonderware do systemu produkcyjnego dostarcza firma ASTOR Sp. z o.o., polski dystrybutor oprogramowania Wonderware.

***
O ASTOR Sp. z o.o.
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu". Firma jest polskim dystrybutorem światowych producentów sprzętu
i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy ASTOR znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

Tapeta01_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy