Automatyka.eu

Zawiasy GN 238 połączenie elastyczności montażu z eleganckim wzornictwem

Ganter | Wtorek, 19 luty 2008r.

Firma Ganter wprowadziła na rynek nowy typ zawiasów oznaczonych symbolem GN 238. Ich design oraz zastosowane rozwiązanie techniczne powodują, że zawiasy te idealnie nadają się do mocowania i pozycjonowania drzwi.

Gn238_zawiasy_preview

Tagi:


Jednym z największych atutów nowego produktu, obok eleganckiego wyglądu, jest prostota i elastyczność montażu.

Zawiasy GN 238 są wyposażone w stalowe podkładki pozycjonujące umożliwiające ich regulację w zakresie +/- 1,5 mm. Specjalnie ukształtowana powierzchnia dolna podkładki pozycjonującej (stal) w trakcie dokręcania zawiasu „wrzyna się" w radełkowaną powierzchnię gniazda zawiasu (stop cynku) gwarantując jego sztywne i trwałe mocowanie (pat. Ganter).

Dla zachowania najwyższej jakości wykonania firma Ganter zaopatrzyła nowe zawiasy w specjalne zaślepki z tworzywa, pod którymi można ukryć śruby i podkładki. Takie rozwiązanie zapewnia nowemu produktowi elegancki wygląd, a także dodatkowo chroni elementy montażowe przed kurzem i zabrudzeniami.

Zawiasy GN 238 są dostępne w trzech różnych wariantach konstrukcyjnych:

  • z regulacją obustronną
  • z regulacją jednostronną
  • z gniazdami do śrub z łbem stożkowym (bez regulacji)
Każdy z wymienionych wariantów jest dostępny w dwóch kolorach - srebrnym bądź czarnym.
ELESA+GANTER

***
Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.

ELESA+GANTER to blisko 40 000 elementów standardowych oraz wiele wykonań specjalnych. Produkty te łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. " International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.

Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce.

ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne oraz profesjonalną i szybką obsługę klientów.
Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajduje się na stronie: www.elesa-ganter.pl oraz w newsletterze dostępnym za pośrednictwem strony: www.elesa-ganter.info.pl.

Informacje o zaprezentowanych produktach znajdują się w katalogu firmowym:
- katalog 022 POL (kat. główny)

Zamówienia na katalogi można składać poprzez stronę:
http://www.elesa-ganter.pl/zamowienie_katalogu.php

Dodatkowych informacji udziela:
Filip Granowski
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
tel: (+48) 22 737-70-47
fax (+48) 22 737-70-48
email: fg@elesa-ganter.com.pl
www.elesa-ganter.pl
www.elesa-ganter.info.pl
Gn238_zawiasy_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy