Automatyka.eu

Guru Control Systems wyłącznym dystrybutorem produktów Accordance

Guru Control Systems | Wtorek, 19 luty 2008r.

Na początku 2008 roku, firma Guru Control Systems została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów renomowanej firmy Accordance w Polsce.

Araid_m100_preview
Na początku 2008 roku, firma Guru Control Systems - dystrybutor systemów komputerowych dla przemysłu oraz komponentów do ich budowy - została oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem produktów renomowanej firmy Accordance w Polsce.

Dzięki temu oferta firmy Guru wzbogaciła się o szereg produktów pomagających zapewnić bezpieczeństwo danych w przedsiębiorstwie. Szczególnie polecane są kompaktowe ale solidne i wytrzymałe systemy RAID - ARAID M100 (RAID 0,1, hot-swap, 2x2,5" HDD) oraz ARAID 2200 (RAID 1, hot-swap, 2x3,5" HDD). Łatwość ich montażu oraz prostota obsługi i pełna przeźroczystość dla systemu (nie wymagają żadnych sterowników) z pewnością pomoże upowszechnić standard bezpiecznego przechowywania danych zarówno w dużych przedsiębiorstwach jak i mniejszych firmach.

ARAID M100


Firma Guru Control Systems, została autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Accordance w Polsce. Dzięki temu oferta firmy Guru Control Systems została wzbogacona o pełną gamę łatwych w montażu i użytkowaniu systemów zabezpieczania danych. Szczególnie ciekawą propozycją jest urządzenie ARAID M100.

Pozwala ono na połączenie 2 dysków 2,5" w sprzętową macierz RAID 0 lub 1 dzięki czemu uzyskujemy pełny mirror danych i co za tym idzie pełne bezpieczeństwo. Zapewnia także szereg wygodnych funkcji takich jak wykonywanie kopii danych na żądanie - za przyciśnięciem guzika czy funkcja hot-swap pozwalająca na wymianę dysku przy włączonym zasilaniu serwera. Dodatkowym atutem ARAID M100 jest niezwykła prostota montażu. Dzięki temu nadaje się doskonale do profesjonalnych zastosowań w serwerach, routerach, systemach bankowych, systemach archiwizacji danych jak również w przemysłowych aplikacjach akwizycji i magazynowania danych. Łatwość obsługi, prostota instalacji oraz dobre oprogramowanie a także świetne osiągi i mnogość funkcji sprawiają, że jest to rozwiązanie, które zadowoli każdego - od administratora dużego systemu aż po użytkownika domowego.

ARAID 2200


ARAID 2200 to nowość firmy Accordance w ofercie Guru Control Systems. Jest to zaawansowany i jednocześnie kompaktowy dwudyskowy sprzętowy system RAID 1. Zapewnia pełne bezpieczeństwo dzięki przechowywaniu danych jednocześnie na obu  dyskach twardych. Pozwala na zamontowanie 2 dysków 3,5" z interfejsem SATA II o dowolnej pojemności. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób otrzymamy niezwykle bezpieczny system przechowywania danych.

Dodatkowe funkcje takie jak możliwość wymiany dysków przy włączonym zasilaniu oraz pełna kopia dysku za przyciśnięciem guzika sprawiają iż jest to także idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych danych. Łatwość montażu, wytrzymałość i solidność konstrukcji a także prosta w obsłudze aplikacja i gotowość do działania bez instalowania jakichkolwiek sterowników pozwalają zastosować ARAID 2200 praktycznie wszędzie. Cała konstrukcja zajmuje miejsce 2 napędów 5,25" a wiatrak o wielkości 6cm zapewnia cichą i nieprzerwaną pracę.

Produkt ten jest dostępny w internetowym systemie sprzedaży: www.kamlab.pl
Autoryzowany i wyłączny dystrybutor: Guru Control Systems, www.guru.com.pl

Araid_m100_small Araid_2200-gp_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy