Automatyka.eu

Rockwell Automation na targach Interpack

Rockwell Automation | Piątek, 22 luty 2008r.

24-30 kwietnia br. Rockwell Automation weźmie udział w targach Interpack w Düsseldorfie.

Interpact_preview

Firma zademonstruje jak jej technologia Zintegrowanej Architektury pomaga konstruktorom maszyn i użytkownikom końcowym zwiększyć wydajność i zmniejszyć łączny koszt eksploatacji.

Rockwell Automation zaprezentuje korzyści płynące z zastosowania standardów programowania takich jak ISA S88 część 5 oraz instrukcji dodatkowych. Instrukcje te są rozwinięciem najnowszej wersji narzędzia programowania Rockwell Software RSLogix 5000. - Rockwell Automation od wielu lat z powodzeniem współpracuje z konstruktorami maszyn i użytkownikami końcowymi na całym świecie. Na wystawie Interpack pokażemy niektóre z naszych najważniejszych technologii i projektów - powiedział Francois Bonny, menedżer ds. sprzedaży OEM Rockwell Automation rynku opakowań w regionie EMEA .

Na stoisku Rockwell Automation będzie można zobaczyć także rozwiązania Zintegrowanej Architektury dla przemysłu opakowań. Dzięki wyeliminowaniu konieczności składania i synchronizacji różnych komponentów sprzętowych i programistycznych pochodzących od różnych dostawców, system Zintegrowanej Architektury Rockwell Automation upraszcza zbieranie danych oraz integrację z bardziej zaawansowanymi systemami informatycznymi. - Dziś producenci mają większy wpływ na ostateczny kształt własnych systemów zrobotyzowanych - łącząc wybrany przez siebie system sterowania i mechanikę oraz ściślej integrując system z linią do pakowania. Dzięki większej elastyczności przy projektowaniu, klienci Rockwell Automation mogą wybrać gotowy zintegrowany system sterowania ruchem, który pozwala się łatwiej programować i dostosowywać do szybkich zmian  - zakończył Francis Bonny.

Rockwell Automation na swoim stoisku następujące rozwiązania systemu Zintegrowanej Architektury:

GuardLogix z RSLogix 5000 w wersji 16 - w pełni funkcjonalny, programowalny sterownik automatyki ControlLogix z zabezpieczeniami w klasie SIL 3, które pozwalają użytkownikom przeprowadzać kontrole standardowe i bezpieczeństwa w ramach jednego projektu. GuardLogix wykorzystuje kolejną edycję narzędzia programowania Rockwell Software RSLogix 5000 v. 16.

Bezkontaktowe wyłączniki SensaGuard. SensaGuard to rodzina bezkontaktowych wyłączników nowej generacji wykorzystujących technologię RFID do kodowania oraz technologię indukcyjną do odczytu fizycznego. Przeznaczone do ochrony maszyn o częściowym lub pełnym dostępie, wyłączniki SensaGuard zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa. Zawierają aktywne elektromagnetyczne zabezpieczenia, których zasięg pomiaru sięga 30 mm. Urządzenia te przeznaczone są w szczególności do tych maszyn pakujących, w których monitorować trzeba wiele miejsc dostępu - zgodnie z kategorią bezpieczeństwa 4/SIL3.

Zintegrowane stopnie liniowe serii MP skracają czas i obniżają koszty związane z projektowaniem, programowaniem i rozruchem maszyn. Zintegrowane stopnie liniowe Allen-Bradley MP-Series eliminują potrzebę łączenia oddzielnych komponentów pochodzących od różnych dostawców i w konsekwencji także związaną z montażem robociznę.

Serwonapędy Allen-Bradley Kinetix 2000 stworzone na potrzebę małych opakowań produkty z rodziny Kinetix pozwalają producentom poszerzyć ofertę o rozwiązania lepiej służące użytkownikom końcowym dzięki niższej mocy sięgającej od 300 W do 3 kW. Kinetix jest elementem systemu Zintegrowanej Architektury Rockwell Automation sterującym ruchem. Serwonapęd Kinetix 2000 daje się bezproblemowo integrować ze sterownikami, serwomotorami i siłownikami Allen-Bradley Logix

Rockwell Automation wystawia się w hali 6 na stoisku nr E31/E39

Rockwell Automation, Inc. (NYSE: ROK) jest wiodącym, globalnym dostawcą rozwiązań z dziedziny automatyki przemysłowej w zakresie napędów, sterowania i wymiany informacji, które umożliwiają producentom osiąganie przewagi konkurencyjnej w swoich branżach. Firma skupia wiodące globalne marki na rynku automatyki przemysłowej, takie jak Allen-Bradley (systemy sterowania oraz usługi) oraz Rockwell Software (oprogramowanie do zarządzania fabryką). Firma posiada główną siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin (USA), zatrudnia około 20 tysięcy pracowników i obsługuje klientów w ponad 80 krajach.

Więcej informacji: www.rockwellautomation.com

Interpact_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy