Automatyka.eu

ASTOR najlepszym dostawcą IT dla przemysłu 2007

Astor | Czwartek, 06 marzec 2008r.

Redakcja miesięcznika MSI Polska przyznała krakowskiej spółce ASTOR tytuł Najlepszy dostawca IT dla przemysłu w kategorii MES - producent/dostawca w Polsce.

Astor_msi_0089_preview

Tagi:


Wybrane firmy nominowane były do nagrody na podstawie opisywanych na łamach miesięcznika wdrożeń, rozwiązań IT oraz informacji zebranych w raportach MSI w 2007 roku.
Na podstawie formularzy ocen, przesłanych do wytypowanych przez nominowane firmy przedsiębiorstw przemysłowych, redakcja MSI Polska wybrała zwycięzców w określonych kategoriach. Pod uwagę brano wyłącznie kontrakty zrealizowane w latach 2006/2007.

Wśród kryteriów, na podstawie, których oceniano firmy, znalazły się: dopasowywanie oferty do potrzeb, jakość usług, stosunek jakości usług do ceny, a także współpraca na etapie wdrażania, obsługa posprzedażna (okres gwarancji) oraz szkolenia użytkowników.

Na podstawie ocen użytkowników nagrodę najlepszego dostawcy IT dla przemysłu 2007, w kategoriach dostawcy systemów, sprzętu i usług IT, przyznano firmie ASTOR.
Jednocześnie z tytułem najlepszego dostawcy IT dla przemysłu, ASTOR odebrał nagrodę Produkt Roku pisma Control Engineering dla Wonderware In Touch 10.0 Krakowska spółka ASTOR już od 20 lat znacząco wpływa na polski przemysł, oferując najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne dedykowane dla produkcji i biznesu.

Rok 2007 firma może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Potwierdzają to nie tylko znakomite wyniki finansowe, ale również liczne nagrody i wyróżnienia przyznane spółce.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu". Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

Astor_msi_0089_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy