Automatyka.eu

Nagroda dla ASTORA za dystrybucję robotów Kawasaki

Astor | Niedziela, 16 marzec 2008r.

13 lutego br. w Neuss w Niemczech, odbyło się Europejskie Spotkanie Dystrybutorów firmy Kawasaki w trakcie którego firma ASTOR została uhonorowana nagrodą „Excellent Sales Award 2007” za wynik sprzedaży w 2007 roku.

P3057373-b_preview

Firma ASTOR podpisała umowę dystrybucji robotów Kawasaki w sierpniu 2007 r. Tak szybkie efekty były możliwe dzięki doświadczeniu firmy ASTOR na rynku robotów przemysłowych i sieci partnerów wdrożeniowych.

„Czasu upłynęło niewiele, ale zdobyliśmy już wystarczająco dużo doświadczeń we współpracy z Kawasaki, które przekonały nas o słuszności podjętej decyzji.” – mówi Maciej Kaczmarek, dyrektor działu robotów przemysłowych firmy ASTOR. – „Jakość produktów, jak i jakość współpracy są na wysokim poziomie. Oczekujemy dynamicznego wzrostu sprzedaży i powiększania naszego udziału w rynku robotów
w Polsce.”

Japońskie roboty Kawasaki są marką numer 1 w Japonii w tej kategorii. Koncern Kawasaki znany jest także z produkcji motocykli i skuterów wodnych.
Najmniejszy robot Kawasaki dostępny w ofercie firmy ASTOR ma udźwig 3 kg, a sam waży 20 kg, największy ma udźwig 500 kg i waży 2500 kg. Roboty Kawasaki można stosować do spawania, zgrzewania, przenoszenia, klejenia, malowania, paletyzacji lub w zastosowaniach "clean room", czyli w pomieszczeniach o kontrolowanych parametrach środowiskowych.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

P3057373-b_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy