Automatyka.eu

Emerson Network Power zaprasza na szkolenia w ramach RRC Security Roadshow

Emerson Network Power | Środa, 09 kwiecień 2008r.

Z dniem 8 kwietnia ruszył ogólnopolski cykl szkoleń RRC Security Roadshow. W Gdańsku, Warszawie, Katowicach i Wrocławiu zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci dedykowane dla małych i średnich firm.

Brak_obrazka_preview

Tagi:


Na trasie wiosennego roadshow, nie zabraknie ekspertów Emerson Network Power, którzy omówią temat "Zasilacze awaryjne UPS przeznaczone dla segmentu SMB". Udział w konferencjach jest bezpłatny.

Firma Emerson Network Power, światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa systemów o krytycznym znaczeniu dla biznesu - Business Critical ContinuityTM - na zaproszenie firmy RRC - lidera wśród dostawców produktów sieciowych i telekomunikacyjnych w regionie Środkowej i Wschodniej Europy - weźmie udział w wiosennej edycji RRC Security Roadshow. Cykl szkoleń w dniach 8 - 11 kwietnia 2008 r. w czterech największych miastach Polski obejmie kluczowe rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w sieci dla małej lub średniej wielkości firmy: UPS-y (Emerson Network Power), modularne przełączniki (Allied Telesis), zabezpieczenia sieci LAN i WAN (3Com) czy popularne urządzenia firmy D-Link. Podczas szkolenia przedstawiciele Emerson Network Power przedstawią najnowsze urządzenia zapewniające ciągłość pracy serwera i bezpieczeństwo firmowej sieci.

RRC Poland jest jednym z kluczowych partnerów Emersona w Polsce, oferujących w swej sieci sprzedaży UPS-y typu small i micro dedykowane dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
W kanale dilerskim RRC Poland dostępne są urządzenia rekomendowanej przez Emersona, renomowanej marki Liebert: PSP XT, PowerSure PSA, PowerSure PSI, GXT2 i NXe (o mocach od 350 do 30000 VA).

- RRC Security Roadshow to skuteczna, znakomicie sprawdzająca się co roku platforma kontaktu służąca popularyzacji najciekawszych rozwiązań i usług na rynku IT w Polsce. Dzięki roadshow będziemy mogli w doborowym towarzystwie firm-liderów branży bezpieczeństwa spotkać się i prezentować nasze najnowsze rozwiązania dedykowane dla segmentu SMB. Każda firma korzystającej z serwera, każda firmowa sieć powinna posiadać system bezpieczeństwa zasilania oparty na UPS-ach. My zachęcamy by były to urządzenia znanej, sprawdzonej marki rekomendowane przez wiodącego producenta. - powiedział Cezary Gutowski, kierownik sprzedaży UPS-ów małej i średniej mocy w Emerson Network Power.

Terminarz:
8 kwietnia - Gdańsk - Hotel Novotel Centrum
9 kwietnia - Warszawa - Airport Hotel Okęcie
10 kwietnia - Katowice - Hotel Campanile
11 kwietnia - Wrocław - Hotel Campanile

Agenda:
09.00.- 09.30 - Rejestracja
09.30 - 10.20 - 3Com - "Zabezpieczenie sieci LAN i WAN na bazie najnowszych przełączników oraz produktów IPS serii X"
10.20 - 10.40 - Przerwa kawowa
10.40 - 11.30 - APC - "Bezpieczeństwo zasilania dla sieci każdej wielkości - systemy zasilania awaryjnego APC"
11.30 - 11.40 Przerwa
11.40 - 12.30 Allied Telesis - "Modularny przełącznik AT-x908 oraz nowy system operacyjny AlliedWare PLUS"
12.30 - 12.45 Przerwa kawowa
12.45 -13.35 Emerson - "Zasilacze awaryjne UPS Emerson Network Power przeznaczone dla segmentu SMB"
13.35 - 13.40 Przerwa
13.40 -14.30 D-Link - "Urządzenia dla segmentu SMB"
Zakończenie, rozdanie upominków.
14.30 - Lunch

Szczegóły: http://www.rrc.com.pl/news.aspx?id=60

***
O Emerson Network PowerTM
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical ContinuityTM - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstwa. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilanie prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe
i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie
i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Produkty marki Liebert z zakresu zasilania, klimatyzacji precyzyjnej i monitorowania oraz usługi firmy Emerson Network Power przyczyniają się do podniesienia efektywności i upraszczają zarządzanie technologiami sieciowymi oraz centrami danych poprzez zwiększenie dostępności i wydajności systemów teleinformatycznych, elastyczność oraz szybkość dostosowania rozwiązań do potrzeb Klienta. Więcej informacji: www.liebert.com, www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com.
O Emerson
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis, jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniając klientom innowacyjne rozwiązania w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, technologie klimatyzacyjne, zarządzanie procesami, automatyka przemysłowa i wiele innych.
W roku obrachunkowym 2007 korporacja wykazała obrót w wysokości 22.6 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.emerson.com.

Brak_obrazka_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy