Automatyka.eu

Apriso i Wipro razem dla przemysłu

Apriso | Środa, 16 kwiecień 2008r.

Współpraca obejmuje prace nad rozwiązaniami informatycznymi m.in. dla branży motoryzacyjnej, lotniczej i zaawansowanych technologii.

Apriso_preview

Tagi:


Wybór Apriso na partnera zwiększa nasze możliwości – wyjaśnia NS Bala, wiceprezydent Wipro Technologies, indyjskiej firmy informatycznej odpowiedzialnej za rozwiązania dla przemysłu.  

O podjęciu współpracy przesądził gwałtowny wzrost znaczenia systemów klasy Manufacturing Execution System. Przy rosnących cenach energii i rosnących wymaganiach konsumentów (połowa Europejczyków chce, by produkty były lepiej i szybciej dopasowywane do ich gustów), producenci chcą optymalizować procesy i redukować niepotrzebne koszty. – W tym obszarze system Apriso umożliwia naszym klientom uzyskanie odpowiednich korzyści – dodaje NS Bala.

Ale istotne okazało się także doświadczenie Wipro Technologies, który jest światowym liderem w programach zarządzających jakością i - tak jak Apriso - chętnie wykorzystuje w rozwiązaniach filozofie ciągłego udoskonalania. Np. programy Wipro odwołują się filozofii Six Sigma. Z kolei system Apriso, rozbudowany o rozwiązanie Quality Execution System, wspomaga m.in. Total Quality Management (TQM) i Lean Manufacturing.

- Wipro Technologies wykazuje jednocześnie szczegółową znajomość specyfiki procesów biznesowych i technologicznych w firmach branży samochodowej, aerokosmicznej i zawansowanych technologii – mówi Jim Henderson, prezes firmy Apriso, realizującej projekty w tych samych sektorach. M.in. dla Volve CE, Honeywell, General Motors, Lear Corp., Valeo czy Lockheed Martin.     

- Nasza współpraca pozwoli nam wykonać kolejny duży krok w rozwoju – dodaje Jim Henderson.

***
Apriso Corporation, producent i dostawca systemu FlexNet (klasy MES), na rynku w 1992 r. W Polsce od 2000 r. Wówczas w Krakowie zlokalizowano główne centrum badawczo-rozwojowe Apriso. Ośrodek ten razem z działem wdrożeniowym zatrudnia obecnie ponad 80 pracowników. System FlexNet zapewnia widoczność, dostosowywalność oraz sprawowaną w czasie rzeczywistym kontrolę operacji produkcyjnych w całym przedsiębiorstwie i w całej sieci łańcucha dostaw. Apriso obsługuje ponad 150 klientów z 40 krajów obu Ameryk, Europy i Azji, dostarczając oprogramowanie dla 550 instalacji na całym świecie. Do grona klientów firmy zaliczają się General Motors, Lear, Honeywell, L'Oreal, Lockheed Martin, Becton Dickinson, Rubbermaid, Saint-Gobain, Novelis i Essilor. Aby uzyskać więcej informacji na temat Apriso i systemu FlexNet, zapraszamy na stronę www.apriso.com.pl

Apriso_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy