Automatyka.eu

Ponad 500 tysięcy działających licencji Wonderware

Astor | Czwartek, 08 maj 2008r.

ASTOR, dystrybutor produktów Wonderware w Polsce poinformował, że na świecie sprzedano już ponad pół miliona licencji tego oprogramowania. Prawie jedna trzecia wszystkich zakładów na świecie korzysta już z oprogramowania Wonderware.

Wonderware_preview

Licencje oprogramowania zostały sprzedane do przeszło 100 tysięcy zakładów na całym świecie, co stanowi 33 procent z wszystkich zakładów zatrudniających co najmniej 20 pracowników.
„Według naszej wiedzy, żadna inna firma oferująca oprogramowanie dla przemysłu nie osiągnęła takiego sukcesu, którego wyznacznikiem jest liczba sprzedanych licencji." - powiedział Steve Garbrecht, dyrektor marketingu Wonderware. Dzięki tak olbrzymiej bazie zainstalowanych produktów, Wonderware może gromadzić doświadczenia swoich klientów i wykorzystywać je do opracowywania innowacyjnego oprogramowania, które pozwoli jeszcze udoskonalić rozwiązania z zakresu zarządzania zakładem."

 „Ta nieporównywalna z konkurencją populacja pracujących systemów informatycznych  w produkcji daje gwarancję wysokiej niezawodności oprogramowania - przyczynia się to do skracania okresów wdrożeń i łatwości zmian funkcjonalnych w istniejących aplikacjach. Taka ilość klientów świadczy też o dobrym dopasowaniu się funkcjonalności oprogramowania do potrzeb klientów i daje gwarancję, że Wonderware jest i będzie także w przyszłości bezpiecznym partnerem w biznesie." - powiedział Andrzej Garbacki Dyrektor Działu Oprogramowania Przemysłowego w firmie ASTOR.
Także na polskim rynku firma ASTOR święci sukcesy związane ze sprzedażą oprogramowania Wonderware.
„Klienci docenili najnowsze technologie informatyczne zawarte w Platformie Systemowej Wonderware (platformie do wdrażania systemów klasy SCADA i MES). Rynek wskazuje, że skracanie czasów wdrożeń, minimalizacja ich ryzyka oraz niskie koszty utrzymania (ang. TCO) są coraz większą wartością. Cechuje to dojrzałe rynki informatyki przemysłowej na świecie - a polski rynek takim się staje. W przeciągu 2 ostatnich lat podwoiliśmy sprzedaż oprogramowania i mamy obecnie 1500 klientów w Polsce." - dodaje Andrzej Garbacki

Wonderware współpracuje z wieloma integratorami systemów, OEM'ami oraz niezależnymi dostawcami oprogramowania, by zapewnić klientom efektywne metody projektowania i tworzenia rozwiązań z zakresu automatyki. Wonderware obsługuje klientów w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu". Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie:  www.astor.com.pl

Wonderware_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy