Automatyka.eu

Wonderware najlepszym dostawcą oprogramowania dla automatyki i informatyki

Astor | Czwartek, 08 maj 2008r.

ASTOR, dystrybutor produktów Wonderware w Polsce poinformował, że po raz piąty z rzędu Wonderware został wyróżniony przez Frost & Sullivan nagrodą Produkt Roku 2008 w kategorii oprogramowania HMI (Human-Machine Interface).

Aktualnosci-frostsullivan2008-02_preview

Tagi:


Oprogramowanie Wonderware InTouch 10.0 i Platforma Systemowa 3.0 zostały docenione za wspieranie firm produkcyjnych w osiąganiu doskonałości operacyjnej przez maksymalizację wykorzystania maszyn i podnoszenie efektywności operacyjnej.
W uzasadnieniu nagrody podkreślono, że klienci używający InTouch 10.0 HMI oraz Platformy Systemowej 3.0  mają dostęp do wielu niepospolitych właściwości, włączając łatwość użycia oferowaną przez grafiki ArchestrA, skalowalność dzięki obiektowo zorientowanemu projektowaniu, współpracę ze sprzętem komputerowym i silnym wsparciem klienckim. Właściwości te zostały wskazane jako kluczowe w redukowaniu  czasu projektowania oraz obniżania ogólnych kosztów procesu.
Według Frost & Sullivan, Wonderware InTouch 10.0 HMI i Platforma Systemowa 3.0 są odpowiednie do wykorzystania jako wzór dla innowacyjnych rozwiązań czasu rzeczywistego wspierających klientów w ich wyzwaniach operacyjnych w sektorach produkcji dyskretnej, hybrydowej i procesowej.

InTouch 10.0 HMI  i Platforma Systemowa 3.0  zapewnia narzędzia niezbędne firmom do tworzenia aplikacji dopasowanych do biznesowej złożoności całego przedsiębiorstwa.

Zamiast różnych rozwiązań informatycznych dla kontroli nadrzędnej, utrzymania ruchu, kontroli jakości, kontroli procesów wsadowych, genealogii produktu, zarządzania recepturami i analiz przestojów, Frost & Sullivan zauważa korzyści, które klienci odnoszą dzięki jednolitemu, zintegrowanemu rozwiązaniu Wonderware.

"Wonderware niezmiennie dobrze rozumie wyzwania, przed którymi stają firmy w rozwijającej się dziedzinie automatyzacji i informatyzacji przemysłu oraz kontynuuje poszukiwanie rozwiązań, które skutecznie integrują systemy automatyki z aplikacjami biznesowymi." - powiedział Sivakali Prasad Dasari, analityk przemysłowy Frost & Sullivan.  "Wonderware wyprzedza konkurencję poprzez szybkie dopasowywanie się do nowych trendów i rozwój innowacyjnych rozwiązań, zgodnych z oczekiwaniami klientów."
InTouch 10.0 HMI i Platforma Systemowa 3.0 zostały docenione za interoperacyjność, umożliwiającą producentom z fabryk na całym świecie na łatwe integrowanie globalnych operacji. Rozwiązania Wonderware mogą być używane do rozwoju narzędzi pozwalających polepszać wytwarzanie i jakość świadczonych usług, ustalać strategie biznesowe i zapewniać analizę wydajności/produkcji. Zapewniając szybkość działania, efektywność i innowacje,  przekładają  się  na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw.

Przez  ostatnie 5 lat  Frost & Sullivan regularnie doceniał Wonderware za innowacyjne podejście do oprogramowania przemysłowego oraz ciągły rozwój.  W 2007 roku  Wonderware został wyróżniony jako Firma Roku w USA za niezwykłe rozwiązania informatyczne.
W 2006 Frost & Sullivan uznał Wonderware Firmą Roku, za pionierskie prace na rynku technologii oprogramowania przemysłowego w zakresie oprogramowania wizualizacyjnego i wspierającego produkcję. Wonderware InTouch HMI otrzymał tytuł Innowacji Produktowej Roku 2005. Oprócz tego, w 2004 roku Wonderware otrzymał nagrodę za dostarczanie rozwiązań dostarczających wartości klientom - Customer Value Enhancement Award.  

„Ponowne docenienie przez  Frost & Sullivan umacnia nas w realizacji strategii rozwoju Wonderware dzięki opracowywaniu oprogramowania łatwego w użyciu, a jednocześnie zapewniającego doskonałe wyniki biznesowe, przez rozwiązywanie trudnych, wymagających wyzwań operacyjnych na płaszczyźnie zarządzania." - powiedział Mark Davidson, Wiceprezes ds. Marketingu Globalnego Wonderware.


***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu". Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne,
a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie:  www.astor.com.pl

Frostsullivan_small Aktualnosci-frostsullivan2008-02_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy