Automatyka.eu

ASTOR rozpoczyna kampanię Przyjazna Robotyka - Kawasaki

Astor | Czwartek, 08 maj 2008r.

Krakowska spółka ASTOR, jeden z liderów na rynku produktów do automatyzacji i zarządzania produkcją, rozpoczyna kampanię informacyjno - promocyjną pod hasłem „Przyjazna Robotyka - Kawasaki".

Aktualnosci-kawasakiprzyjaz_preview

Celem kampanii jest zaprezentowanie marki robotów Kawasaki, będących w ofercie firmy ASTOR oraz przekonanie decydentów w firmach produkcyjnych, że zastosowanie robotów jest opłacalne, a roboty Kawasaki z pomocą ASTORA pozwalają to osiągnąć w prosty i przyjazny sposób. Kampania kierowana jest nie tylko do dużych przedsiębiorstw, lecz przede wszystkim do małych i średnich, które dzięki zastosowaniu robotów mogą znacząco podnieść swoją konkurencyjność.
Roboty Kawasaki wyróżnia japońska jakość i technologia oraz otwartość systemowa, gwarantująca elastyczne dostosowanie do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw produkcyjnych.
Kampania planowana jest w Internecie, podczas eventów, w mediach branżowych, opiniotwórczych oraz w tytułach biznesowych. Kreacje przygotowała agencja OmniPro, która odpowiada również za działania public relations.

„W kampanii chcemy przedstawić korzyści wynikające ze stosowania robotów. Są precyzyjne, eliminują pomyłki, zwiększają wydajność produkcji, redukują koszty. Roboty pracują z niezmienną precyzją 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można powiedzieć, że są pracownikiem idealnym" - powiedział Wojciech Kmiecik Dyrektor Marketingu i PR firmy ASTOR.
Japońskie  roboty Kawasaki są marką numer 1 w Japonii w tej kategorii.

Najmniejszy robot Kawasaki dostępny w ofercie firmy ASTOR ma udźwig 3 kg, a sam waży 20 kg, największy ma udźwig 500 kg i waży 2500 kg. Roboty Kawasaki można stosować do spawania, zgrzewania, przenoszenia, klejenia, malowania, paletyzacji lub w zastosowaniach "clean room", czyli w pomieszczeniach o kontrolowanych parametrach środowiskowych.

Firma ASTOR zaledwie po 6 miesiącach od podpisania umowy na dystrybucję robotów otrzymała europejską nagrodę za wyniki sprzedaży "Excellent Sales Award 2007". „Tak szybkie efekty były możliwe dzięki doświadczeniu firmy ASTOR na rynku robotów przemysłowych i sieci partnerów wdrożeniowych. Jakość produktów, jak i jakość współpracy są na wysokim poziomie. Spodziewamy się dynamicznego wzrostu sprzedaży i powiększania naszego udziału w rynku robotów w Polsce." - mówi Maciej Kaczmarek, dyrektor działu robotów przemysłowych firmy ASTOR

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu". Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie:  www.astor.com.pl
 

Aktualnosci-kawasakiprzyjaz_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy