Automatyka.eu

Międzynarodowe Targi Energetyki Cieplnej 2008

NiS | Wtorek, 13 maj 2008r.

Redakcja miesięcznika naukowo-technicznego „Napędy i Sterowanie” uprzejmie zaprasza do udziału w „Międzynarodowych Targach Energetyki Cieplnej – 2008”, które odbędą się w dniach 1–2 października 2008 r. w katowickim SPODKU.

Gw_rece4ad_preview

Tagi:


Formuła Targów wiąże się z planami rozwoju energetyki w najbliższych latach. Inwestycje w energetyce, dadzą silny impuls do rozwoju całej gospodarki. Targi MTEC ’08 będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami  technicznymi z dziedziny energetyki i ciepłownictwa.

Tematyka obejmuje: wytwarzanie, przesył, eksploatację i dystrybucję energii, jak również zagadnienia związane z otoczeniem prawnym i finansowaniem inwestycji w energetyce.

W skład Rady Programowej targów MTEC zostali zaproszeni przedstawiciele ośrodków naukowych oraz przedstawiciele najważniejszych firm i instytucji w branży: TAURON Polska Energia SA, PGE SA, PGNIGE, Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Izba Gospodarcza „Ciepłownictwo Polskie”, Stowarzyszenie Elektryków Polskich.

Dzięki innowacyjnej formule, targi są w pełni dostosowane do potrzeb rynku, łączą obecność liczących się graczy na polskim rynku energetyki cieplnej zawodowej, umożliwiając dyskusję dotyczącą wyboru i rozwoju nowych technologii związanych z planowanymi inwestycjami w energetyce.      
 
 
MIEJSCE:
Katowice, SPODEK; 1-2.10.2008 r.
 
ZAKRES TEMATYCZNY:
Tematyka obejmuje: wytwarzanie, przesył, eksploatację i dystrybucję energii, jak również zagadnienia związane z otoczeniem prawnym i finansowaniem inwestycji w energetyce.
 
OSOBA KONTAKTOWA:
Paweł Skowyra
 
TELEFON:
032-755 23 37
 
WWW:
Gw_rece4ad_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy