Automatyka.eu

Nowy sposób na dynamicznie generowane kody kreskowe w raportach biznesowych

HDF | Środa, 14 maj 2008r.

HDF Sp. z o.o. wprowadza na rynek nową wersję programu do generowania kodów kreskowych wzbogaconą o wtyczki umożliwiające wstawianie dynamicznie generowanych kodów kreskowych do raportów biznesowych.

Single-barcode_preview

HDF BarCode System SDK 2.10 obsługuje praktycznie wszystkie kody kreskowe, zarówno jedno- jak i dwuwymiarowe. Stworzone przez HDF Sp. z o.o. wtyczki do programów Crystal Reports oraz Microsoft Access rozszerzają funkcje tych programów o możliwość tworzenia raportów zawierających dynamicznie generowane kody kreskowe. Pluginy umożliwiają wstawianie do raportów kodów kreskowych, w których kodowane są dane zapisane w dokumentach Crystal Reports oraz Microsoft Access. Jest to jedyna tego rodzaju propozycja na rynku. Dzięki niej można zintegrować raporty biznesowe z systemami kodów kreskowych. Nowe funkcje umożliwiają szybszy i pewniejszy (ponieważ eliminują błędy ludzkie) dostęp do danych produkcyjnych oraz lepszą kontrolę produkcji i dystrybucji, dają też szersze możliwości wykorzystania raportów biznesowych.

***
HDF Sp. z o.o. to polska firma utworzona w 1998 roku. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a biura handlowe w: Warszawie, Katowicach, Pile i Krakowie. Firma specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu automatycznej identyfikacji oraz w tworzeniu oprogramowania wspierającego zarządzanie małymi, średnimi i dużymi przedsiębiorstwami. Dalsze informacje:  HYPERLINK "http://www.hdf.com.pl" www.hdf.com.pl

Single-barcode_small Multi-barcode_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy