Automatyka.eu

Forum Producentów Maszyn

Rockwell Automation | Piątek, 16 maj 2008r.

10 i 11 czerwca 2008 r. w katowickim oddziale Rockwell Automation odbędzie się Forum dla Producentów Maszyn – dwudniowe spotkanie wypełnione prezentacjami, pokazami sprzętu oraz dyskusjami na tematy techniczne i ekonomiczne.

Event_feature_preview

Drugiego dnia odbędą się warsztaty techniczne przy stanowiskach ćwiczeniowych. Spotkanie to przeznaczone jest dla kadry menedżerskiej i inżynierskiej.

Rockwell Automation zaprasza producentów i użytkowników maszyn oraz integratorów systemów do pogłębienia swojej wiedzy na temat sprzętu, rozwiązań aplikacyjnych oraz problemów natury ekonomicznej związanych z wykorzystaniem układów sterowania w aplikacjach maszynowych.
Podczas Forum zaprezentujemy m.in. przykłady zrealizowanych na terenie Polski aplikacji w oparciu o doświadczenia polskich klientów.

Celem spotkania jest zaprezentowanie szerokiego spektrum zagadnień związanych ze sterowaniem, poczynając od problemów bezpieczeństwa, poprzez sieci komunikacyjne, integrację układów napędowych i serwonapędowych.
W drugim dniu Forum proponujemy praktyczne sprawdzenie prezentowanych rozwiązań. W tym celu przygotowane będą stanowiska ze sprzętem, na których uczestnicy samodzielnie będą mogli wykonać przygotowane ćwiczenia.

Wieczorem 10 czerwca zapraszamy Państwa na kolację i konkurs strzelecki.

Forum odbędzie się w fabryce Rockwell Automation w Katowicach, ul. Roździeńska 49, 40-382 Katowice-Szopienice.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o rejestrację w najbliższym możliwym terminie.
Z uwagi na przepisy obowiązujące na terenie fabryki Rockwell Automation Katowice bardzo prosimy uczestników o zabranie ze sobą dowodów tożsamości.

Więcej informacji pod adresem:

http://www.rockwellautomation.pl/applications/gs/EMEA/GSPL.nsf/pages/Forum_OEM

Event_feature_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy