Automatyka.eu

Zamel Orłem Śląskiego Biznesu

ZAMEL CET | Poniedziałek, 26 maj 2008r.

Firma Zamel, wchodząca w skład Grupy Zamel CET z Pszczyny, została wyróżniona prestiżowym tytułem "Orzeł Śląskiego Biznesu". Gala wręczenia nagród odbyła się 17 maja 2008 na Zamku w Toszku. Wyróżnienia przyznawane są przez Regionalne Cent

Medal_orzel_slaskiego_biznesu_preview

Tagi:


Producent dzwonków, gongów i urządzeń elekrotechnicznych został wyróżniony w kategorii małych i średnich firm. Kapituła doceniła bardzo dobre wyniki ekonomiczne osiągane przez spółkę, wysoką jakość produktów i usług, troskę o środowisko lokalne oraz szczególnie owocną współpracę ze Śląskim Klubem Biznesu.

- Zamel to wyjątkowa firma łącząca tradycyjne wartości z nowoczesnością, od lat ciesząca się dużym uznaniem w lokalnym środowisku biznesowym. Produkty Zamel-u wyróżniają się wysoką jakością i są cenione zarówno  w kraju jak i zagranicą. Firmę cechuje umiejętność łączenia bardzo dobrych wyników ekonomicznych z dbałością o pracowników i lokalne otoczenie, co potwierdza między innymi certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play - mówi Anita Labus, dyrektor Regionalnego Centrum Biznesu z Bielska-Białej. - Cenimy sobie naszą współpracę w ramach Śląskiego Klubu Biznesu. Firma ta w pełni zasługuje na miano Orła Śląskiego Biznesu - dodaje.

Tytuł "Orzeł Śląskiego Biznesu" otrzymują firmy odnotowujące szczególne osiągnięcia w swojej działalności i wprowadzające unikatowe rozwiązania wspomagające lokalną społeczność i środowisko naturalne. Nagrodzone firmy mogą poszczycić się osiągnięciami gospodarczymi, funkcjonują przestrzegając standardów etycznych, a także są innowacyjne i dbają o swoich pracowników.

Regionalne Centrum Biznesu corocznie organizuje także program Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". Firma Zamel została wyróżniona tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2007”.
***
Grupa Zamel Cet
Grupa ZAMEL CET z siedzibą w Pszczynie jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie produkcji dzwonków i gongów oraz jednym z czołowych polskich producentów i eksporterów wyrobów elektrotechnicznych. Oferta ZAMEL CET obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody, ETERO – systemy przywoławcze, GARDI – alarmy bezprzewodowe, YNSTA – wyroby elektroinstalacyjne, STIRO – urządzenia zdalnego sterowania, EXTA – automatykę budynkową. Firma ZAMEL działa na rynku od 1989 roku. W 2000 roku właściciele firmy ZAMEL zakupili spółkę CET, tworząc Grupę ZAMEL CET. Od początku działalności fundamentami rozwoju Grupy ZAMEL CET są: systematyczne inwestycje, dbałość o pracowników oraz staranność w obsłudze klientów. Wyróżnienia firm Zamel i Cet za sukcesy ekonomiczne i prospołeczną postawę oraz odpowiedzialny model prowadzenia biznesu: Gazele Biznesu 2003-2007, Przedsiębiorstwo Fair play 2007, Lodołamacz 2007, Złoty znak w kampanii „W pełni zaradni”, Orzeł Śląskiego Biznesu 2008.
Dyplom_orzel_slaskiego_biznesu_small Medal_orzel_slaskiego_biznesu_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy