Automatyka.eu

ASTOR pojechał z nowoczesnym oprogramowaniem Wonderware

Astor | Wtorek, 03 czerwiec 2008r.

Pokazy na żywo, prelekcje, warsztaty z użyciem oprogramowania – wszystko to czekało na uczestników Wonderware Roadshow 2008.

Hands-on2_preview

Tagi:


W maju, ze swoim seminarium , ASTOR odwiedził siedem polskich miast: Poznań, Szczecin, Gdańsk, Warszawę, Wrocław, Katowice i Kraków. W spotkaniach wzięło udział ponad dwieście osób, poznając w teorii i w praktyce działanie najnowszych produktów Wonderware: InTouch 10.0 i Platformy Systemowej 3.0.

Warsztaty rozpoczynała prezentacja wprowadzająca słuchaczy w tematykę nowego oprogramowania. Następnie pracownicy firmy ASTOR na oczach zgromadzonych tworzyli nową aplikację, wyjaśniając kolejne etapy tego procesu. W ostatniej części spotkania zgromadzeni sami mogli przetestować przekazane im informacje. Korzystając ze specjalnie przygotowanych stanowisk komputerowych każdy z uczestników miał możliwość wykorzystania wiedzy na temat produktów Wonderware w praktyce.

Ankiety zebrane po Wonderware Roadshow potwierdzają, że wybrana przez firmę ASTOR formuła spotkań sprawdziła się. Wiadomości teoretyczne podawane stopniowo i ilustrowane przykładami oraz kameralne grupy szkoleniowe dały możliwość uzyskania natychmiastowej odpowiedzi na pojawiające się w trakcie spotkania pytania. Uczestnicy bardzo wysoko ocenili poziom merytoryczny wystąpień, niemal w 100% deklarując chęć udziału w kolejnych edycjach warsztatów.

Nic dodać nic ująć – wystarczy tylko dowiadywać się, kiedy Wonderware Roadshow odwiedzi Twoje miasto!

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji.
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

Pokaz1_small Pokaz2_small Pokaz3_small Hands-on1_small Hands-on3_small Hands-on2_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy