Automatyka.eu

Platforma Systemowa Wonderware w systemach produkcyjnych wrocławskich fabryk koncernu 3M

Astor | Czwartek, 19 czerwiec 2008r.

ASTOR, polski dystrybutor oprogramowania Wonderware, dostarczył licencje oprogramowania Wonderware do systemu produkcyjnego wrocławskich fabryk 3M.

3mlogo_preview

Tagi:


Firma 3M jest światowym koncernem oferującym produkty w sześciu sektorach: produkty biurowe i konsumenckie, bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, reklama wizualna i materiały odblaskowe, przemysł i transport oraz energetyka i telekomunikacja.

W dwóch fabrykach w Polsce: Zakład produkcji taśm przemysłowych (3M IATD) oraz Zakład produkcji folii optycznych do monitorów LCD (3M OSD) firma 3M wykorzystuje Platformę Systemową Wonderware opartą na architekturze ArchestrA jako informatyczny system SCADA.

System oparty na Platformie Systemowej Wonderware monitoruje przebieg procesu produkcyjnego na podstawie danych pochodzących bezpośrednio z systemów automatyki.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów
sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji.
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl
3mlogo_small Vikuiti_15_small Viscoplast_small Scotchcast_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy