Automatyka.eu

Nowości spod znaku ELESA+GANTER na targach Mach-Tool

Ganter | Piątek, 20 czerwiec 2008r.

Podczas jubileuszowych, 80. Międzynarodowych Targów ITM organizowanych w Poznaniu, ELESA+GANTER Polska zaprezentowała, w ramach salonu MACH-TOOL, serię nowych produktów.

Pp_1939_preview

Tagi:


Znalazły się wśród nich nowe elementy do budowy podajników oraz modułowy system techniki liniowej cieszące się dużym zainteresowaniem osób, które odwiedziły stoisko firmy.

„Stale poszerzamy ofertę produktów, odpowiadając w ten sposób na nowe potrzeby klientów. Tym bardziej cieszy nas ich rosnąca popularność, która świadczy o tym, że nasza oferta jest do tych potrzeb adekwatna. W tym roku  nasze stoisko odwiedziło ponad 350 osób, co stanowi rekord w porównaniu do lat poprzednich” – powiedział Filip Granowski, Dyrektor Sprzedaży ELESA+GANTER Polska, i dodał: „Dużym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza najnowsze produkty – trójnogi, dwunogi, stopy, prowadzenia boczne, łączniki i kule transportowe stanowiące elementy do budowy różnego typu podajników oraz nowoczesny, modułowy system techniki liniowej, na który składają się precyzyjne prowadnice liniowe i moduły łączące pozwalające tworzyć precyzyjne wielopłaszczyznowe układy regulacji.”

Targi ITM (Innowacje-Technologie-Maszyny) są organizowane co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 9-12 czerwca. Na 30 tysiącach metrów kwadratowych zgromadziła 1400 wystawców z 34 krajów, których odwiedziło blisko 22 tysiące osób. Integralną i największą częścią targów jest salon obrabiarek i narzędzi MACH-TOOL.

***
Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.
ELESA+GANTER to blisko 40 000 elementów standardowych oraz wiele wykonań specjalnych. Produkty te łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. " International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.
Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce.
ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne oraz profesjonalną i szybką obsługę klientów.
Więcej informacji o firmie i jej ofercie znajduje się na stronie:  www.elesa-ganter.pl oraz w newsletterze dostępnym za pośrednictwem strony: www.elesa-ganter.info.pl.

Dodatkowych informacji udziela:
Filip Granowski
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
tel: (+48) 22 737-70-47
fax (+48) 22 737-70-48
email: fg@elesa-ganter.com.pl
www.elesa-ganter.pl
www.elesa-ganter.info.pl
Pp_1939_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy