Automatyka.eu

Nowe stopki do maszyn firmy ELESA+GANTER

Ganter | Poniedziałek, 30 czerwiec 2008r.

Grupa stopek pod maszyny firmy ELESA+GANTER została wzbogacona o nowy model stopki z oznaczeniem GN 339. To pierwsze w ofercie tej firmy podstawki pod maszyny bez wahliwego trzpienia

Gn340_preview

Tagi:


Podstawową zaletą nowych stopek jest fakt, że pozwalają one znacznie obniżyć wysokość podstawy urządzenia, w którym są stosowane. Dzięki temu mogą być stosowane pod maszyny stojące w miejscach o bardzo ograniczonej wysokości.
Stopki do maszyn GN 339 toczone są z pełnego kawałka metalu, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość na obciążenia. Dostępne są z dwoma rodzajami podkładek:
podkładka z tworzywa – śliska
podkładka z termoplastycznej twardej gumy – nieśliska.

Stopki do maszyn GN 340
W odróżnieniu od przedstawianej powyżej propozycji ELESA+GANTER Polska posiada w swojej ofercie także stopki pod maszyny z podstawkami wahliwymi (oznaczenie GN 340). Idealnie nadają się one do użytkowania wszędzie tam, gdzie powierzchnia podłoża jest nierówna (niestarannie wylane posadzki przemysłowe, terakoty, beton). Dzięki zamontowanej podkładce antypoślizgowej gwarantują także dobre przyleganie do powierzchni nawet na bardzo śliskich podłożach. Stopki do maszyn GN 340 wykonane są w całości z metalu (podstawa z tłoczonej blachy) i stanowią ciekawą i niedrogą alternatywę dla powszechnie używanych podstawek do maszyn z podstawami z tworzywa. Opisane powyżej stopki do maszyn oferowane są także w pełnym wykonaniu nierdzewnym ( oznaczenie GN 340.5 ).

***
Grupa ELESA+GANTER jest światowym liderem w produkcji znormalizowanych elementów maszyn. Marka ta została powołana do życia przez dwie, współpracujące ze sobą od 30 lat firmy ELESA i Otto Ganter.
ELESA+GANTER to blisko 40 000 elementów standardowych oraz wiele wykonań specjalnych. Produkty te łączą w sobie zarówno funkcjonalność, innowacyjność i wytrzymałość, jak i dbałość o formę. Potwierdzeniem tego jest ponad 100 patentów i ponad 20 nagród z najbardziej prestiżowych światowych wystaw i konkursów m.in. " International Forum Design Award ", "Compasso d'Oro" w Mediolanie czy "Design Center" w Stutgarcie.
Marka jest reprezentowana w ponad 30 krajach świata, m.in. w Polsce.
ELESA+GANTER Polska Sp. z o.o. jest częścią grupy ELESA+GANTER i zajmuje się dystrybucją produktów rodzimej marki. Wykwalifikowana kadra i magazyn w Polsce gwarantują oprócz najwyższej jakości produktów, doradztwo techniczne oraz profesjonalną i szybką obsługę klientów.
Dodatkowych informacji udziela:

Filip Granowski
Elesa+Ganter Polska Sp. z o.o.
tel: (+48) 22 737-70-47
fax (+48) 22 737-70-48
email: fg@elesa-ganter.com.pl
www.elesa-ganter.pl
www.elesa-ganter.info.pl
Gn340_small Gn339_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy