Automatyka.eu

Nagroda Record Sales 2008 dla firmy ASTOR

Astor | Czwartek, 03 lipiec 2008r.

Polski dystrybutor pobija kolejny rekord w sprzedaży oprogramowania Wonderware.

Astor-recordsales2008_preview

Tagi:


Międzynarodowa Konferencja Partnerów Wonderware, w Karlsbadzie
w Kalifornii, zgromadziła ponad 640 dystrybutorów oprogramowania
przemysłowego. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń oraz przyznania nagród „Record Sales 2008”, za wyjątkowe osiągnięcia sprzedażowe w roku fiskalnym 2007/2008.

Wśród laureatów z obszaru EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka), znalazła się firma ASTOR, która – w porównaniu z rokiem ubiegłym – zwiększyła sprzedaż produktów Wonderware aż o 20%.

„Record Sales” już po raz piąty trafia do polskiego dystrybutora Wonderware. Tegoroczny wynik ASTORA wart jest podkreślenia tym bardziej, że jest on lepszy od poprzedniego, kiedy sprzedaż wzrosła o 90%.


„Od zawsze staramy się, aby w naszej ofercie znajdowały się najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny automatyki, dostosowane do różnych potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.  W 1995 roku zostaliśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów Wonderware w Polsce. Już wtedy docenialiśmy elastyczność dostarczanego oprogramowania, jego przystępność i łatwość obsługi oraz szybkość wykonywania aplikacji” – podsumowuje Stefan Życzkowski, 
Prezes ASTOR Sp. z o.o. – „Dzięki ścisłej współpracy producenta i dystrybutorów 
z użytkownikami oprogramowania na całym świecie, Wonderware stworzył najlepiej przetestowane produkty i narzędzia do pisania własnych, dopasowanych do wymagań
i spełniających oczekiwania klienta aplikacji.”

Do sukcesu sprzedaży oprogramowania Wonderware w Polsce, oprócz zalet samego oprogramowania, przyczyniły się też obiektywne okoliczności w postaci wzrostu rynku automatyki i zwiększającej się atrakcyjności inwestycyjnej Polski. 
„Spowodowało to, że duże firmy o zasięgu globalnym zaczęły właśnie u nas realizować swoje projekty” – dodaje Stefan Życzkowski.

Rok 2007 upłynął pod znakiem bardzo dynamicznego rozwoju oferty Wonderware: pojawiła się Platforma Systemowa 3.0, nowa wersja 10.0 oprogramowania wizualizacyjnego InTouch, wprowadzona została nowa oferta komputerów panelowych, ale przede wszystkim znacznie rozwinięto funkcjonalność MES.

„To ważne, ponieważ współczesne wymogi konkurencyjności sprawiają, że – aby być najlepszym – trzeba wykorzystywać najnowsze rozwiązania, właśnie takie, jakie proponuje Wonderware.”- dodaje Andrzej Garbacki, Dyrektor Działu Oprogramowania 
i Komputerów Przemysłowych w firmie ASTOR.

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. 
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją 
i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych 
i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl
Astor-recordsales2008_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy