Automatyka.eu

Nowa era etykiety

HDF | Piątek, 01 sierpień 2008r.

W połowie sierpnia 2008 firma HDF Sp. z o.o. wprowadzi na polski i niemiecki rynek nową wersję programu do projektowania etykiet – HDF Labels 4.2.

Hdf_labels_1_preview
Łatwa w obsłudze aplikacja umożliwi projektowanie i drukowanie zaawansowanych etykiet (także tych zgodnych z międzynarodowym standardem GS1) zawierających kody kreskowe oraz inne elementy, takie jak: tekst, prostokąt, elipsę, obraz, linię, piktogram. W wersji rozszerzonej program umożliwi generowanie 107 rodzajów jedno- i dwuwymiarowych kodów kreskowych (1D i 2D).

Oferowany przez spółkę HDF program HDF Labels 4.2 dostosowany został do obecnych potrzeb firm z różnych branż. Aplikacja umożliwia projektowanie różnego rodzaju etykiet w dowolnie zdefiniowanych rozmiarach (w tym również etykiet zgodnych z międzynarodowymi standardem GS1) zawierających jedno- i dwuwymiarowe kody kreskowe. Zaletą aplikacji jest również możliwość wyboru wersji językowej (polskiej lub niemieckiej) oraz przede wszystkim opcja wielodruku (czyli druku w wielu wierszach i kolumnach) oraz wydruku serii etykiet w oparciu o dane wprowadzane ręcznie lub w oparciu o zewnętrzne źródła danych, takie jak np.: Microsoft Acces (*.mdb), Microsoft dBase (*.dbf), Microsoft Excel (*.xls), Microsoft Paradox (*.db), Microsoft Visual FoxPro, Microsoft ODBC dla Oracle, Microsoft Text Driver (*.txt, *.csv), SQL Server. Aplikacja umożliwia wydruk zaprojektowanych etykiet na wszystkich rodzajach drukarek.

Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców i coraz większe zainteresowanie rynku dwuwymiarowymi kodami kreskowymi, firma HDF Sp. z o.o. rozbudowała w aplikacji także moduł generowania kodów kreskowych. Najnowsza odsłona programu HDF Labels 4.2 (w wersji Enterprise) umożliwi generowanie 107 rodzajów kodów kreskowych 1D i 2D, łącznie z najnowszym standardem ISBN oraz najpopularniejszymi kodami dwuwymiarowymi: DataMatrix, PDF-417 i innymi. Z wersją demonstracyjną programu będzie można zapoznać się już w połowie sierpnia na stronie internetowej producenta: www.hdf.com.pl

Pomimo obecności na rynku nowych technologii, tradycyjne etykiety z kodami kreskowymi wciąż są powszechnie wykorzystywane i można przypuszczać, że sytuacja ta szybko nie ulegnie zmianie. Aplikacja firmy HDF wykorzystywana jest przez producentów, a także w obszarze logistyki, magazynowania, transportowania. Szeroka funkcjonalność programu oraz wkraczanie systemów automatycznej identyfikacji w coraz to nowe obszary sprawiają, że program może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego projektowania, drukowania oraz archiwizowania nawet najbardziej skomplikowanych etykiet.

Hdf_labels_1_small Hdf_labels_2_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy