Automatyka.eu

Rewolucja cenowa w ofercie ASTORA

Astor | Środa, 06 sierpień 2008r.

Firma ASTOR, dystrybutor automatyki, informatyki i robotyki przemysłowej, wprowadza znaczące zmiany w strukturze cen w wielu kategoriach swojej oferty. Nowe, konkurencyjne ceny obowiązują od 1 sierpnia 2008 roku.

Astor-logo_preview

Tagi:


ASTOR oferuje najwyższej klasy produkty pochodzące od światowych producentów,  specjalistów w swoich dziedzinach. Jako jeden z nielicznych dostawców marek zagranicznych prowadzi swoje cenniki w złotówkach, co zapewnia klientom i partnerom firmy stabilność cen, szczególnie ważną na rynku przemysłowym, gdzie cykl decyzyjny jest długi.

Od 1 sierpnia br., w celu zwiększenia czytelności i ergonomii korzystania 
z cenników, ASTOR przechodzi do jednego poziomu cen. Równocześnie w kategoriach systemów sterowania i oprogramowania przemysłowego następują istotne obniżki cen.
„Zmiany struktury cenników i cen spowodują odczuwalną obniżkę dla wielu naszych klientów. Kilka lat temu wprowadziliśmy do naszych cenników dwa poziomy cen, aby ułatwić firmom integratorskim ofertowanie. Od tego czasu wiele zmieniło się w naszej ofercie, która teraz jest zdecydowanie bardziej rozbudowana. Dlatego, aby podnieść czytelność cenników, po konsultacji z naszymi partnerami, podjęliśmy decyzję o przejściu na jeden poziom cen.” – komentuje decyzję Michał Wojtulewicz, Wiceprezes 
ds. Sprzedaży ASTOR.

W nowych cennikach istotnie obniżone zostają ceny modułów sterowników PLC serii VersaMax, które pozycjonowane są w kategorii małych i średnich systemów sterowania. Obniżone zostaną także ceny wszystkich pozostałych urządzeń GE Fanuc, w tym paneli operatorskich Quickpanel CE oraz modułów dla nowoczesnych kontrolerów RX3i z rodziny PACSystems, przeznaczonych do dużych i średnich systemów sterowania, sterowania procesami ciągłymi oraz zaawansowanych systemów z rezerwacją.  
„Naszym celem jest dostarczenie konkurencyjnej cenowo oferty dla każdej wielkości systemu sterowania. Chcemy zwiększyć dostępność najnowszej technologii PAC dla bardziej wymagających klientów, nie zapominając jednocześnie o klientach, którym wystarcza tradycyjna technologia PLC” – komentuje zmiany cen Piotr Merwart, Dyrektor działu Systemów Sterowania i Sieci Przemysłowych w firmie ASTOR.

Zmianie uległa także cena oprogramowania przemysłowego InTouch 10.0 - lidera 
w kategorii oprogramowania wizualizacyjnego.
„Wykorzystujemy efekt skali. Dzięki dużej ilości sprzedawanych licencji możemy pozwolić sobie na taką obniżkę najnowszej wersji naszego flagowego oprogramowania wizualizacyjnego. Chcemy jeszcze bardziej spopularyzować to oprogramowanie i zachęcić użytkowników do aktualizowania wersji posiadanych licencji.” – mówi Andrzej Garbacki, Dyrektor działu Oprogramowania i Komputerów Przemysłowych w firmie ASTOR.

Wonderware InTouch10.0, dzięki wykorzystaniu przemysłowej architektury ArchestrA, oferuje użytkownikom przełomowe zmiany w funkcjonalności. Wonderware InTouch 10.0 jest otwartym i elastycznym oprogramowaniem wizualizacyjnym z nowatorskimi możliwościami graficznymi zapewniającymi swobodę projektowania nowoczesnych aplikacji. InTouch 10.0 może być używany zarówno do stworzenia jednostanowiskowej aplikacji wizualizacyjnej, jak również do integralnej części rozbudowanego systemu informatycznego, opartego na architekturze ArchestrA i Platformie Systemowej Wonderware 3.0.

Przejście na jeden poziom cen dotyczy także pozostałych cenników: systemów sterowania Horner APG, kart komunikacyjnych Woodhead, urządzeń sieciowych firmy Korenix oraz radiomodemów SATEL, a w przypadku urządzeń Horner i SATEL także nastąpią istotne obniżki cen.

Cennik robotów Kawasaki pozostaje bez zmian, ponieważ od początku wprowadzenia ich do oferty ASTORA posiada on jeden poziom cen.

Szczegółowe informacje na temat zmian można uzyskać bezpośrednio w firmie ASTOR www.astor.com.pl

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów 
sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. 
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

Astor-logo_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy