Automatyka.eu

L&T Infotech przyłącza się do programu FactoryTalk Information Solution Provider firmy Rockwell Automation

Rockwell Automation | Czwartek, 21 sierpień 2008r.

L&T Infotech będzie rozwijać i świadczyć usługi w oparciu o usprawniające produkcję i zwiększające wydajność aplikacje FactoryTalk firmy Rockwell Automation.

Ra_logo_2color_preview

Rockwell Automation ogłosił, że spółka L&T Infotech dołączyła do jej programu FactoryTalk Information Solution Provider. Jako partner w tym programie, L&T Infotech będzie wspólnie z Rockwell Automation pomagać producentom globalnym tworzyć udane aplikacje informatyczne dla całego przedsiębiorstwa oraz systemy realizacji produkcji (MES), korzystając ze zintegrowanego pakietu oprogramowania FactoryTalk, który usprawnia produkcję i zwiększa wydajność.

Program Information Solution Provider został stworzony przez Rockwell Automation w październiku 2006 roku, aby zaoferować producentom bogatą sieć specjalistów ds. systemów informatycznych, którzy pomogą zwiększyć wydajność produkcji dzięki zintegrowaniu fabrycznych systemów informatycznych i sterujących. Rockwell Automation szkoli i przyznaje dyplomy specjalistom ds. systemów informatycznych w zakresie wdrażania systemów MES i platform integracyjnych  w ramach pakietu oprogramowania FactoryTalk oraz zintegrowania tych aplikacji  z systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa i systemami sterowania produkcją. Pakiet rozwiązań FactoryTalk koncentruje się na następujących dziedzinach:

  • zarządzaniu operacjami produkcyjnymi (MOM)
  • systemach realizacji produkcji (MES)
  • widoczności produkcji i informacjach o produkcji przedsiębiorstwa (ang. EMI)
  • zarządzaniu danymi
  • zgodności z przepisami oraz systemach zapewnienia jakości

„L&T Infotech posiada szeroką wiedzę na temat oprogramowania do kooperacji i integracji firm", stwierdził Kevin Roach, wiceprezes działu Rockwell Software firmy Rockwell Automation. „Włączenie L&T do sieci naszych partnerów jest świadectwem naszego zaangażowania w pomoc, jakiej udzielamy klientom w zakresie wykorzystania danych produkcyjnych, aby usprawnić współpracę i zwiększyć wydajność produkcji".

Według MESA International udowodniono, że synchronizacja danych o zakładzie z systemami korporacyjnymi tworzy sprawny profil produkcyjny, który poprawia zarówno konkurencyjność firmy, jak i jej dostosowanie do wymogów prawa.

L&T Infotech uzupełni już dziś liczną ekipę specjalistów ds. systemów informatycznych zgrupowanych wokół programu FactoryTalk Information Solution Provider, co ułatwi tę integrację.

„L&T Infotech od dawna pomaga firmom produkcyjnym znajdować rozwiązania łączące operacje produkcyjne z menedżerskimi" stwierdził Sunil Pande, starszy wiceprezes i menedżer krajowy USA, L&T Infotech. „Mamy nadzieję, że używając pakietu indywidualizowanych aplikacji FactoryTalk, zaoferujemy naszym klientom więcej, dzięki wykorzystaniu wyższych kompetencji w planowaniu zasobów przedsiębiorstwa  
i integracji systemów korporacyjnych".

Program FactoryTalk Information Solution Provider jest elementem sieci partnerów (Partner Network) firmy Rockwell Automation, która obejmuje projekty biznesowe, sprzedaż i rozwiązania oraz partnerów w rozwoju produktów i technologii. Więcej informacji o programie Information Solution Provider można znaleźć na stronie http://www.rockwellautomation.com/partners

***
Rockwell Automation, Inc.
(NYSE: ROK) to wiodący, globalny dostawca rozwiązań  z dziedziny automatyki przemysłowej w zakresie napędów, sterowania i wymiany informacji, które umożliwiają producentom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Firma skupia wiodące marki na rynku automatyki przemysłowej, takie jak Allen-Bradley (systemy sterowania i usługi) oraz Rockwell Software (oprogramowanie do zarządzania fabryką). Główna siedziba firmy mieści się w Milwaukee w stanie Wisconsin (USA), a  20 tysięcy jej pracowników obsługuje klientów w ponad 80 krajach.

Larsen & Toubro Infotech Ltd. (L&T Infotech) jest według NASSCOM dziewiątym największym eksporterem oprogramowania i usług w Indiach oraz częścią największej  
w Indiach grupy przemysłowej Larsen & Toubro Limited o obrotach rzędu 7 mld USD.  
To posiadająca renomowanych klientów firma branży IT, która oferuje kompleksowe rozwiązania z dziedziny oprogramowania i usług w branży produkcyjnej, inżynierii produktu, energetyce i przemyśle petrochemicznym, bankowości i finansach  
oraz ubezpieczeniach.

Allen-Bradley, FactoryTalk, Listen.Think.Solve., PartnerNetwork oraz Rockwell Software są znakami towarowymi Rockwell Automation Inc.

Ra_logo_2color_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy