Automatyka.eu

Wonderware przejmuje SAT Corporation producenta rozwiązań mobilnych dla przemysłu

Astor | Środa, 10 wrzesień 2008r.

ASTOR, dystrybutor oprogramowania Wonderware, poinformował o przejęciu przez Wonderware firmy SAT Corporation oferującej mobilne rozwiązania wspomagające wysoką zdolność operacyjną klientów.

Handheld_mainpic_preview

Tagi:


Jest to kolejne przejęcie firmy Wonderware, która realizuje politykę wspierania zarządzania przedsiębiorstwem na wielu płaszczyznach.
Akwizycja SAT Corporation wzmocni pozycję Wonderware w zakresie kompleksowej oferty mobilnych rozwiązań podnoszących efektywność produkcji, wspomagających zarządzanie zasobami produkcyjnymi i podejmowanie decyzji.

"Przejęcie przez Wonderware firmy SAT Corporation jest znaczącym krokiem 
w kierunku rozszerzenia oferty MES/EMI/SCADA. Rozwiązanie IntelaTrac daje klientom firmy Wonderware nowe możliwości technologiczne polegające na wykorzystaniu technologii RFID oraz efektywne wspomaganie procesów decyzyjnych poprzez użycie aplikacji mobilnych. Nie bez znaczenia jest też łatwość
integracji rozwiązania IntelaTrac z istniejącymi w zakładach produkcyjnych systemami Wonderware oraz systemami biznesowymi. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo dotychczasowych inwestycji."
– podsumowuje Jarosław Gracel, Menedżer produktu Wonderware MES z firmy ASTOR.

IntelaTrac® Enterprise Suite, zakupiony wraz z SAT, łączy w sobie łatwo konfigurowalne oprogramowanie i mobilne urządzenia o wzmocnionej konstrukcji, umożliwia administrowanie zadaniami i przepływem pracy oraz zarządzanie procesami ściśle związanymi z instalacjami przemysłowymi, takimi jak utrzymanie ruchu, śledzenie produkcji, czy aplikacje wspomagające genealogię produkcji.

Nowe produkty z oferty Wonderware będą w sprzedaży od października 2008 roku, 
a klienci będą się mogli z nimi zapoznać podczas najbliższej konferencji WonderWorld, w Kopenhadze http://open.wonderware.com/sites/wworld08Denmark/default.aspx

***
ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz pięciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów 
sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. 
W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl
Handheld_mainpic_small

Komentarze

dodaj komentarz

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Oferty pracy

Więcej

Polecamy