Automatyka.eu

Logo_ear_110x33

Adres
ul. Niemcewicza 76
05-075 Warszawa - Wesoła
Adres www
http://www.elmark.com.pl
Adres email
elmark@elmark.com.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

Nasza firma została założona w roku 1983. Od roku 1998 działamy jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Elmark Automatyka. Przez pierwszych kilka lat działalności zajmowaliśmy się projektowaniem i produkcją modułowych sterowników mikroprocesorowych "MIKROSTER" opartych na elementach rodziny Intel-8080 i Z-80. Nasze produkty wyróżniały się na rynku jakością sprzętu i dokumentacji oraz niezawodnością działania. W roku 1989 rozpoczęliśmy dystrybucję na terenie Polski sprzętu firmy Advantech, a następnie innych wiodących światowych firm dostarczających elementy systemów automatyki przemysłowej.

Od kilkunastu lat prowadzimy także szkolenia w zakresie sprzętu i oprogramowania Rockwell Automation, a od kilku lat nasze centrum szkoleniowe jest autoryzowane przez Rockwell Automation i szkolenia odbywają się na zlecenie Rockwell Automation. Prowadzimy także szkolenia dla naszych partnerów handlowych dotyczące sprzętu firmy Moxa oraz Unitronics.

Wszystkim Klientom dokonującym u nas zakupów zapewniamy bezpłatne doradztwo przed złożeniem zamówienia i profesjonalne wsparcie techniczne po dostarczeniu sprzętu. Posiadamy własny dział serwisu wyposażony w urządzenia do montażu SMD oraz BGA i dzięki zaopatrzeniu w podzespoły od naszych dostawców, większość napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, wykonujemy w naszej firmie, bez konieczności odsyłania sprzętu do producenta.

Pracujemy w dwóch lokalizacjach. W dzielnicy Wesoła na przedmieściach Warszawy znajduje się nasz magazyn i centrum logistyczne. Przy ul. Bukowińskiej w Warszawie działa Centrum Szkoleniowe. Łączna powierzchnia naszych biur wynosi około 1.100 m. kw. Zatrudniamy 40 wysoko wykwalifikowanych osób. Dzięki naszym Klientom, udaje się nam stale zwiększać nasz potencjał i zakres działalności. Wartość sprzedaży produktów i usług w roku 2012 wyniosła ponad 35 milionów zł. Zrealizowaliśmy ponad 10.000 zamówień. Pamiętamy o tym, że jedynym sposobem na osiągnięcie zysku i rozwój firmy jest zadowolenie naszych Klientów.

Firma Elmark Automatyka jest autoryzowanym dystrybutorem firm:

  • Advantech - komputery przemysłowe, panelowe, jednopłytkowe, serwery, obudowy, automatyka z wykorzystaniem PC, moduły pomiarowe ADAM, komputery do zastosowań wbudowanych, wyświetlacze LCD, ekrany dotykowe
  • Moxa - karty wieloportowe RS-232/422/485, serwery portów szeregowych, przemysłowe switche Ethernetowe, wbudowane komputery przemysłowe, serwery video
  • IOtech - karty i moduły pomiarowe do PC
  • Unitronics - sterowniki programowalne zintegrowane z panelem operatorskim * Prosoft - karty komunikacyjne
  • Rockwell Automation - Allen-Bradley - automatyka przemysłowa
  • HMS - moduły komunikacyjne
  • MeanWell - zasilacze, przetwornice, inwertery
  • Getac - wzmocnione laptopy, tablety, PDA

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy