Automatyka.eu

Introl_logo_zlozoneirgb

Adres
ul. T.Kościuszki 112
40-519 Katowice
Adres www
http://www.introl.pl
Adres email
introl@introl.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

Introl Sp. z o.o. to czołowy dostawca aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów automatyzacji procesów przemysłowych.

Zaufanie jakim od lat obdarza nas polski przemysł wynika z szeregu naszych atutów, z których najważniejszy to... ludzie.

Uważamy, że automatyka to nie tylko urządzenia lecz przede wszystkim ludzie. Sentencja ta dla jednych brzmiąca jak paradoks, dla nas jest ideą działania. W dzisiejszych czasach nie wystarczy bowiem dostarczać aparaturę. Nowoczesna technologia wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w zakresie wnikliwej analizy sytuacji i trafnego doboru rozwiązania, prawidłowego zaaplikowania i skonfigurowania urządzenia, zapewnienia komunikacji przyrządu z nadrzędnym systemem sterowania, fachowego serwisu. Zadania te wymagają sprawdzonych specjalistów, dlatego tak dużą wagę przykładamy do kompetencji naszego grona inżynierów.

Po pierwsze wiedza.

Nie znamy się na wszystkim.

Znamy się na pomiarach i systemach automatyzacji procesów technologicznych. Analizujemy, projektujemy, doradzamy, uruchamiamy i serwisujemy. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu i wymagań normy EN ISO 9001:2000.

Po drugie doświadczenie

Nie jesteśmy nowicjuszem próbującym swoich sił na rozwijającym się rynku AKPiA.

Działamy w branży już 20 lat. Znamy problemy polskich przedsiębiorstw. Wiemy jak dobrać odpowiednie rozwiązanie, które po prostu sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Po trzecie jakość

Nie sprzedajemy najtańszych rozwiązań.

Współpracujemy z czołowymi producentami z całego świata. Nasze urządzenia cechuje wysoka jakość wykonania i niezawodność działania, nawet w bardzo trudnych warunkach przemysłu. Wielu naszych Klientów już się przekonało, że nasza aparatura sprawdza się tam, gdzie inna zawiodła.

Po czwarte szybkość

Nie jesteśmy międzynarodowym koncernem nieznającym realii polskiego przemysłu.

Nasze działania koncentrujemy w kraju, dostarczając profesjonalnych rozwiązań polskim przedsiębiorstwom. Nasi Przedstawiciele działają na terenie całego kraju i - znając potrzeby polskiego rynku - są w stanie szybko zareagować na pojawiające się problemy.

Po piąte kompleksowość.

Nie dostarczamy jednego typu urządzeń przekonując, że jest najlepszy.

Oferujemy niespotykanie bogatą ofertą aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów automatyzacji procesów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać produkt optymalnie dopasowany do wymagań Klienta. Wchodząc w skład notowanej na GPW Grupy INTROL SA, skupiającej zarówno firmy produkcyjne, usługowe jak i handlowe, zapewniamy kompleksowość usług w branży automatyki przemysłowej.

Introl to atuty, których nie sposób podważyć:

  • 20 lat doświadczenia na rynku AKPiA,

  • współpraca z czołowymi producentami z całego świata,

  • bogata oferta najwyższej jakości urządzeń do automatyzacji i kontroli procesów przemysłowych,

  • kompleksowość i profesjonalizm świadczonych usług w zakresie wnikliwej analizy potrzeb, doboru optymalnego rozwiązania, montażu, uruchomienia i serwisu zakupionych urządzeń,

  • kompetencja i wiedza doświadczonych inżynierów, gwarantujących profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • ogólnopolska sieć Przedstawicielstw Regionalnych, zapewniających natychmiastową reakcje na pojawiające się potrzeby,

  • własne, akredytowane Laboratorium Pomiarowe zapewniające precyzję użytkowanych urządzeń

i w rezultacie blisko 14 tysięcy Klientów korzystających z naszych usług.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy