Automatyka.eu

Semicon_logo_e-automatyka

Adres
Zwoleńska 43/43a
04-761 Warszawa
Adres www
http://www.semicon.com.pl
Adres email
info@semicon.com.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

Firma SEMICON Sp. z o.o. istnieje od 1987 roku. W chwili obecnej zatrudniamy 46 osoby. Jesteśmy importerem i autoryzowanym dystrybutorem podzespołów elektronicznych, materiałów i narzędzi dla elektroniki, aparatury pomiarowej i akcesoriów pomiarowych, optoelektroniki oraz materiałów antystatycznych.
W ostatnich latach intensywnie rozwijamy działalność usługową w zakresie montażu powierzchniowego i przewlekanego, jak również w produkcji modułów laserowych i generatorów linii laserowej do zastosowań militarnych i przemysłowych.
W 2003 roku wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001-2000.
W latach 2004-2007 uczestniczyliśmy w unijnym programie GreenRoSe - „Usuwanie niebezpiecznych substancji w elektronice, procesy i techniki dla MSP". W projekcie wzięło udział 27 uczestników z 8 krajów. W firmie SEMICON powstała linia pilotażowa do montażu SMT do lutowania bezołowiowego.
W chwili obecnej dysponujemy 5-cioma automatami montażowymi w tym JUKI KE 2060L, piecem reflow ERSA Hotflow 2/14 oraz urządzeniem do lutowania na fali w osłonie azotu ERSA EWS330. Pozwala to na montaż najbardziej skomplikowanych płytek również w technologii bezołowiowej.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy