Automatyka.eu

Hekt4_200

Adres
ul. Wojska Polskiego 36
08-440 Pilawa
Adres www
http://www.hektos.eu
Adres email
info@hektos.eu

Profil działalności:

Zakres działalności:

HEKTOS - hydraulika siłowa poleca elementy układów hydrauliki siłowej i automatyki oraz doradztwo i projektowanie układów hydraulicznych.

Silniki hydrauliczne różnych typów to nasza specjalność. Oferujemy tanie silniki orbitalne o charakterystyce wspólnej dla podobnych dostępnych na rynku towarów, a także droższe silniki tłokowe skośne oraz radialne. Wysokoobrotowe hydromotory skośne mogą być stosowane do napędu sprężarek, wciągarek czy nawet szybkoobrotowych śrub łodzi i statków pływających. Charakteryzują się przy tym bardzo niskim poziomem hałasu.

W kategorii pomp hydraulicznych posiadamy pompy do pojazdów ciężarowych oraz maszyn roboczych, a także pompy przemysłowe do zastosowań stacjonarnych. Posiadamy w ofercie pompy tłokowe, łopatkowe oraz zębate. Na szczególną uwagę zasługują pompy łopatkowe produkcji B&C, które stanowią zamienniki pomp hydraulicznych stosowanych w popularnych maszynach budowlanych, a także w szerokim spektrum instalacji przemysłowych.

Akumulatory hydrauliczne czyli hydroakumulatory są jedną z kategorii polecanych przez nas produktów. W ofercie posiadamy szybkie akumulatory membranowe służące do tłumienia pulsacji w układach hydraulicznych oraz wolniejsze akumulatory pęcherzowe służące jako zbiorniki energii hydraulicznej do wykorzystania w chwilach zwiększonego na nią zapotrzebowania. Jako dodatek do hydroakumulatorów posiadamy również urządzenia do ich napełniania.

Produkty takie jak pompy, silniki, hydroakumulatory czy zawory i rozdzielacze można wybrać z katalogu internetowego, a po rejestracji bezpośrednio je zamówić lub zakupić. Ponieważ często są to elementy specjalistyczne, warto zapytać o szczegółowe zastosowania, pozakatalogowe możliwości i cechy. Odpowiadamy na każde pytanie.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy