Automatyka.eu

Gryftec_logo

Adres
ul. Juliana Tuwima 21
71-426 Szczecin
Adres www
http://www.gryftec.com
Adres email
info@gryftec.com

Profil działalności:

Zakres działalności:

 O FIRMIE
Firma założona w 2004 roku. Głównym obszarem działalności firmy są usługi w zakresie projektowania i tworzenia oprogramowania dla systemów mikroprocesorowych, oraz opracowywania kompletnych rozwiązań projektów cyfrowych dla układów reprogramowalnych. Od roku 2009 firma rozszerzyła swoją działalność o autoryzowaną dystrybucję urządzeń i oprogramowania dla elektroniki i automatyki przemysłowej.
Dysponujemy doświadczonym zespołem projektantów, programistów i techników, specjalizujących się w dziedzinach systemów wbudowanych, elektroniki, języków opisu sprzętu, informatyki, sterowania i automatyki przemysłowej. Ich wiedza i doświadczenie jest wykorzystywana również do zapewnienia jak najlepszego wsparcia technicznego dla produktów będących w naszej ofercie.
W 2010 roku firma Gryftec wzbogaciła swoją ofertę o systemy operacyjne czasu rzeczywistego, spełniające normy IEC 61508 na trzecim poziomie integralności bezpieczeństwa, czyli SIL3.
Działalność firmy została doceniona i wyróżniona nagrodą Network Stars przyznaną przez organizację Enterprise Europe Network.
SPECJALIZACJA
Usługi:
Dystrybucja:
OFERTA
Dostarczamy na krajowy rynek wysokiej klasy produkty z branży systemów wbudowanych, elektroniki i automatyki przemysłowej, oferując jednocześnie profesjonalne wsparcie techniczne.
Oferujemy swoje usługi w ramach współpracy we wspólnych projektach, jako podwykonawca, dostarczając wysoko wykwalifikowanych inżynierów różnych specjalności mających zastosowanie w systemach mikroprocesorowych i elektronice.
OFERTA PRODUKTÓW FIRM ZAGRANICZNYCH

Gleichmann
Electronics Research

– oprogramowanie Hpe_JTAG,
akcelerator symulacji HDL
SEMULATOR

Westline Electronic Engineering – inteligentnesterowniki silnikówkrokowych

Dial Technology Co., Ltd.– komputery embedded,komputery panelowe


USŁUGI
     • Doradztwo techniczne
     • Szkolenia i konsultacje
     • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
     • Oferujemy rabaty dla stałych klientów i przy dużych zamówieniach

 

 

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

 • Gigaom_color

Polecamy