Automatyka.eu

60_astor-logo

Adres
ul. Smoleńsk 29
31-112 Kraków
Adres www
http://www.astor.com.pl
Adres email
info@astor.com.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

Firma ASTOR jest dystrybutorem produktów renomowanych, światowych firm z zakresu automatyki, oprogramowania, transmisji danych i robotyki, przeznaczonych dla przemysłu. Jest członkiem Business Centre Club i laureatem wielu nagród, w tym "Gazele Biznesu", "Rzetelny Partner" i "Medale Europejskie Business Centre Club".

Firma pomaga polskim inżynierom w uzyskaniu dostępu do najnowszych światowych technologii wspomagających wzrost efektywności produkcji. Od początku kilkunastoletniej działalności ASTOR doskonali sposób funkcjonowania firmy, wprowadzając do oferty nowoczesne rozwiązania, rozwijając sieć dystrybucji oraz podejmując wiele innych działań, aby zasłużyć na miano najlepszego dostawcy automatyki przemysłowej w Polsce. Za dystrybucję automatyki firma otrzymała "Medal Europejski Business Centre Club".

NASZE PRODUKTY

Obecnie jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firm:

  • GE Ganuc Automation - systemy sterowania,
  • Wonderware - oprogramowanie i komputery przemysłowe,
  • Satel Oy - bezprzewodowa transmisja danych,
  • Woodhead - karty komunikacyjne Applicom, Direct-Link,
  • JET - urządzenia do sieci przemysłowych,
  • Horner - systemy sterowania,
  • Kawasaki - roboty przemysłowe.

SIEĆ DYSTRYBUCJI FIRMY

System dystrybucji oparty jest na sieci oddziałów zlokalizowanych w:

WSPARCIE TECHNICZNE DLA KLIENTÓW

ASTOR oferuje Klientom sprzęt i oprogramowanie w połączeniu ze sprawną realizacją zamówień i atrakcyjnymi warunkami handlowymi, wyróżniając się spośród innych dostawców profesjonalnym serwisem oferowanych produktów i otwartością na potrzeby Klientów.

Od maja 2001 roku dostępna jest System Wsparcia Technicznego, w ramach którego każdy Klient, oprócz standardowej obsługi gwarancyjnej, ma prawo do bezpłatnej, telefonicznej pomocy technicznej działających u niego produktów z oferty firmy.

Chętnie udzielane są bezpłatne konsultacje na etapie powstawania idei/projektów systemów automatyki. Firma pomaga w optymalnym doborze produktów do potrzeb instalacji.

System Wsparcia Technicznego został nagrodzony "Medalem Europejskim Business Centre Club".

SZYBKIE DOSTAWY - REALIZACJA ZAMÓWIEŃ W 24 GODZINY

Dzięki wypracowanemu przez firmę systemowi optymalnego zarządzania centralnym magazynem towarów, zamówienia realizowane są w najkrótszych w branży terminach, nawet w ciągu 24 godzin! Wymiany gwarancyjne realizowane są równie sprawnie, co powoduje minimalizację kosztów związanych z ewentualnymi przestojami.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy