Automatyka.eu

Cs-lab_logo_small

Adres
ul. Wojska Polskiego 65A
85-825 Bydgoszcz
Adres www
http://www.cs-lab.eu
Adres email
aneta@cs-lab.eu

Profil działalności:

Zakres działalności:

Głównym profilem działalnośc firmy jest projektowanie, oprogramowanie oraz produkcja urządzeń pod konkretne zamówienie klienta. Opracowywane przez nas produkty są konkurencyjne cenowo, zawsze wykorzystujące najnowsze dostępne na rynku technologie i podzespoły. Działamy w bardzo szerokim spektrum - na rynku automatyki przemysłowej, na rynku automotive oraz automatyki domowej i budynkowej. Tworzymy produkt dla potrzeb nabywcy. Jako jedna z niewielu firm oferujemy kompleksową obsługę poczynając od "czystej karty papieru", poprzez oprogramowanie, opracowanie technologii produkcji, po dostarczenie gotowych i skrupulatnie przetestowanych urządzeń do naszego klienta. Wśród produktów są m.in: -CSMIO - linia systemów sterujących do maszyn CNC zaprojektowanych oraz stworzonych przez naszą firmę. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej; - Nowoczesny komputer sterujący sekwencyjnym wtryskiem LPG do samochodów z wtryskiem wielopunktowym -Nowa wersja napędu silników serwo -CSMIO - Interfejs do zastosowań CNC współpracujący z oprogramowaniem MACH 3 -Wieloosiowy system odczytu położenia ARBAH (oraz do zabudowy) -Konwerter komunikacji EIB - ETHERNET dla automatyki budynkowej -Rejestrator parametrów wtrysku tworzywa - 48-kanałowy rejestrator poboru energii elektrycznej z komunikacją internetową (wykonanie dla jednej z sieci supermarketów) - sterownik serwo silników bezszczotkowych.
Dysponujemy niespotykanie elastycznym zespołem osobowym oraz osprzętem - dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zlecone projekty samodzielnie, jak również posiadamy możliwości produkcyjne. Posiadamy na własność, lub mamy nieograniczony dostęp nie tylko do narzędzi elektronicznych, ale również do centr obróbczych, ploterów przemysłowych, laserów do cięcia i znakowania itp.
Dzięki tak kompleksowemu wyposażeniu i doskonałym specjalistom, którzy dla nas pracują jesteśmy w stanie podołać nawet największym wyzwaniom.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy