Automatyka.eu

Dummy

Adres
ul. Jana Pawła II nr 14
61-139 Poznań
Adres www
http://www.grupa-hms.pl
Adres email
hms@grupa-hms.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

Firma nasza powstała w 1999 roku, działalność swoją w zakresie hydrauliki siłowej opierając o doświadczenie wynikające z długoletniej pracy, jako autoryzowani przedstawiciele i rzeczoznawcy techniczni firm VICKERS, AEROQUIP, HALDEX, JSB, KAWASAKI i BELL‑HERMETIC
Podstawowym przedmiotem działania Grupy HMS jest projektowanie i budowa zasilaczy i instalacji hydraulicznych oraz urządzeń z napędami hydraulicznymi według wymagań i życzeń Klientów.
Jednocześnie realizujemy dostawy elementów, akcesoriów i części zamiennych z branży hydrauliki siłowej producentów krajowych i zagranicznych.
W wyniku współpracy z różnymi Dostawcami, zarówno krajowymi jak i zagranicznymi, nasza oferta jest sukcesywnie uzupełniana o nowe produkty i producentów. Aktualnie bezpośrednio współpracujemy między innymi z takimi zagranicznymi producentami elementów hydrauliki siłowej jak ATOS i HYDRONIT a długoletnia współpraca pozwala na korzystne dla Klienta wykorzystanie w budowanych układach oraz dostawach, elementów oferowanych przez szereg dostawców mających przedstawicielstwa w Polsce.
Mając nadzieję, że przedstawiony materiał wzbudzi Państwa zainteresowanie, deklarujemy gotowość udzielenia bliższych informacji telefonicznie lub w trakcie spotkania w siedzibie Waszej firmie w uzgodnionym wcześniej terminie.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy