Automatyka.eu

Dummy

Adres
Kunickiego 10A/II
54-616 Wrocław
Adres www
http://www.indusoft.com
Adres email
info-pl@indusoft-poland.com

Profil działalności:

Zakres działalności:

Powstała we Wrocławiu w 2008 roku InduSoft Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem i wyłącznym importerem amerykańskiej firmy InduSoft Business Development. Oferuje ona szeroki asortyment oprogramowania umożliwiającego tworzenie w środowisku Windows aplikacji wspomagających systemy automatyki przemysłowej, sterowania i systemów wbudowanych. Dostarcza także rozwiązania w zakresie współczesnych technologii dostępu i przechowywania danych dla urządzeń przemysłowych.

Produkty InduSoft ułatwiają tworzenie interfejsów graficznych i ich integrację z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Firma dostarcza zaawansowane technologie, dzięki którym za pomocą Internetu możliwe jest przetwarzanie danych przechowywanych w urządzeniach przemysłowych, sprzęcie testowym i pomiarowym. Dodatkowo oferowane narzędzia i rozwiązania zamieniają komputery osobiste oraz urządzenia zazwyczaj nie kojarzone z dziedziną produkcji, takie jak telefony komórkowe, pagery i palmtopy, w przemysłowe systemy sterujące automatyką, testami i pomiarami.

Oferowane technologie pozwalają na:

  • zbieranie danych na bieżąco z wielu urządzeń,
  • wyświetlanie i zapewnianie dostępu do bieżących, dynamicznych wykresów graficznych, wskaźników, raportów i formuł za pomocą popularnych przeglądarek internetowych,
  • import i eksport danych w formacie XML, co umożliwia łatwą współpracę z aplikacjami biznesowymi,
  • bezproblemową integrację z bazami danych i pakietem Microsoft Office.

Rozwiązania InduSoft stworzone zostały w oparciu o najnowsze standardy i rozwiązania w dziedzinie łączności bezprzewodowej, komórkowej, rozproszonej oraz Internetu. Dzisiaj na świecie jest już zainstalowanych ponad 20 tys. InduSoft aplikacji typu HMI (Human Machine Interface) i SCADA (Supervisory Control And Data Acquisition). Dzięki nim firmy stale zwiększają produktywność i są w stanie opracowywać odpowiednie procedury pozwalające uzyskać optymalny czas trwania i pełną dostępność procesów.

PRODUKTY

InduSoft Web Studio - czołowy produkt InduSoft, który jest idealnym rozwiązaniem typu RACE (Rapid Application Configuration Environment - środowisko konfiguracji aplikacji). Stanowi on zestaw wszechstronnych narzędzi usprawniających automatykę, zawierający wszystkie najważniejsze komponenty wymagane do tworzenia nowoczesnych aplikacji typu HMI oraz SCADA kompatybilnych z systemami Windows, działających w środowiskach Internet i Intranet. InduSoft Web Studio jest idealnym rozwiązaniem wspomagającym tzw. elektroniczną automatykę. Umożliwia ono wizualizację procesów technologicznych - za pomocą prostej metody "kliknij-przeciągnij-upuść" użytkownik jest w stanie stworzyć symulacje nawet najbardziej skomplikowanych procesów tego typu.

InduSoft CEView - pierwszy na świecie program oferującym kompleksowy system nadzorujący, monitorowanie procesu i interfejs operatora dla platformy Microsoft Windows CE. CEView można uruchomić na wszelkich przenośnych komputerach PC: bezdyskowych, kieszonkowych i wbudowanych, włącznie z przemysłowymi palmtopami, co czyni go doskonałą propozycją dla użytkowników końcowych. CEView jest oparty na opracowanym przez firmę InduSoft rozbudowanym systemie nadzorującym i monitoringu działającym w ponad 8 tys. urządzeń na całym świecie. CEView ma prawie wszystkie jego funkcje, włącznie z obiektową bazą danych, funkcjami matematycznymi, generowaniem raportów, archiwizacją, powiadomieniami alarmowymi, formułami wsadowymi, interfejsem dla systemów PLC, zdalną obsługą wejścia/wyjścia i protokołu TCP/IP. CEView jest zatem w pełni funkcjonalnym systemem nadzorującym przebieg procesu technologicznego lub produkcyjnego z funkcją monitoringu, który mieści się w dłoni albo może być zainstalowany w interfejsie operatora. InduSoft Open Connect Gateway - daje możliwość dwukierunkowej komunikacji pomiędzy produktami typu SCADA firmy InduSoft i innymi systemami SCADA (takimi jak Wonderware, Intellution, RSView, Sixnet oraz Crisp). InduSoft Developer Toolkits - to cztery zestawy narzędzi, dzięki którym projektanci oprogramowania mogą tworzyć wyspecyfikowane sterowniki i integrować różnorodne funkcje z programem InduSoft Web Studio.

Oprócz dystrybucji oprogramowania firma zapewnia szczegółowe konsultacje techniczne oraz szkolenia.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy