Automatyka.eu

97_akl_l

Adres
Guzikowa 28
05-800 Pruszków
Adres www
http://www.aksel-gmbh.com.pl
Adres email
aksel@aksel-gmbh.com.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

Jesteśmy firmą, która zajmuje się importem części zamiennych oraz całych urządzeń z Europy Zachodniej, Dalekiego Wschodu oraz innych obszarów świata. Nasza działalność obejmuje zakres elementów: automatyka, podzespoły elektroniczne, podzespoły elektryczne elementy serwisowe i produkcyjne, sprzęt laboratoryjny i inne elementy przemysłowe. Ponad siedemset dostawców zagranicznych renomowanych firm współpracuje z naszą firmą, co czyni naszą ofertę bardzo szeroką i bogatą. Do często sprowadzanych towarów należą: wszelkiego rodzaju kable, złącza, przełączniki, bezpieczniki, układy scalone, kondensatory, rezystory, silniki, enkodery, siłowniki, czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, czujniki optyczne, urządzenia pomiarowe i szereg innych, których nie sposób wymienić w krótkiej ofercie.
Eksportujemy wyroby produkowane przez polskich producentów takie jak: kryształy , witraże, odlewy żeliwne i aluminiowe, wyroby z tworzyw sztucznych i metalu.

Firma nasza działa od 1983 roku, dlatego posiada duże doświadczenie i szerokie kontakty w dziedzinie importu i eksportu oraz zaopatrzenia zakładów przemysłowych w różne elementy nowoczesnego przemysłu. Obecnie współpracujemy z wieloma klientami na terenie całego kraju i Europy. Zaopatrujemy duże, średnie jak i małe zakłady, zamawiające systematycznie towary produkcyjne oraz elementy serwisowe. Współpracujemy również z firmami, które dokonują pojedynczych, indywidualnych zamówień. Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w Pruszkowie koło Warszawy a filia firmy znajduje się w Berlinie. Dzięki temu możemy uzyskać niższe ceny i szybsze dostawy co podnosi konkurencyjną jakość naszej usługi.

Elementem wyróżniającym nas spośród innych firm działających w tej dziedzinie są wypracowane formy transportu charakteryzujące się krótkimi terminami dostaw.

W momencie wystąpienia zapotrzebowania na konkretny element, klient, wysyła do naszej firmy zapytanie ofertowe (fax, e-mail lub telefonicznie), następnie otrzymuje od nas w ciągu krótkiego czasu ofertę. W celu realizacji transakcji nasi kooperanci przysyłają zamówienie pisemne. Nasi klienci otrzymują ofertę, w której cenę wliczone są koszty odprawy celnej i transportu, co stanowi udogodnienie i odciążenie go od dodatkowych czynności.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy