Automatyka.eu

Dummy

Adres
Warszawa ul. Ostrobramska 104A/32
04-118 Warszawa
Adres www
http://www.aquabox.pl
Adres email
aquaboxseo@wp.pl
Firma AquaBox jest wiodącym dystrybutorem wody źródlanej w Kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji wody. Nasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą, montażem dystrybutorów wody źródlanej, gazowanej w firmach i innych instytucjach.  Posiadamy spory asortyment urządzeń, które bez problemu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, mniejszym jaki i większym. Nasze produkty są wykonane z solidnych materiałów i w odpowiedniej kolorystyce. Zajmujemy się też kompleksowym serwisem, oraz wymianą filtrów, a w przypadku dystrybutorów butlowych, dostarczeniem wody. 
 
 
 W ofercie firmy AquaBox, każdy klient znajdzie odpowiednio spełniający dla siebie sprzęt. Główną cechą naszych automatów jest bezawaryjność, doskonałe wykonanie, różnorodność oraz cicha estetyka pracy. 

W naszej ofercie posiadamy:

AquaBox CLASSIC - Jest to najwyższy dostępny dystrybutor na rynku. Dystrybutor ten jest wysoki, sprawia że korzystanie jest bardzio komfortowe i wygodne. W opcji automat podaje wodę zimną i gorącą. Posiada 3 filtry: filtr wstępny, z aktywnym węglem i zmiękczający. Dzięki oczyszczaniu woda jest zawsze świeża i posiada odpowiednie wartości zdrowotne.

AquaBox SLIM - Automat ten jest bardzo szczupły, jego szerokość to zaledwie szerokość kartki A4 bez problemu zmieści się w najmniejszym pomieszczeniu. Zawiera podajnik kubków. To urządzenie również podaję wodę gorącą, zimną oraz wodę o temperaturze pokojowej. Również zawiera trzy filtry. Automat ten idealnie pasuje do niewielkich pomieszczeń.

AquaBox ECO - Główną możliwością jest oszczędzanie energię elektrycznej. Zawiera czujnik, który przełącza dystrybutor w stan hibernacji, po chwili, gdy zgaśnie oświetlenie w pomieszczeniu. Dystrybutor dostępny jest w dwóch wersjach: wolnostojącej i z możliwością przemieszczania. Dostępna woda jest w różnych opcjach: gorąca, zimna i gazowana. 

AquaBox STANDARD - Wykonany jest w profesjonalnej kolorystyce, co sprawia, że pasuje do różnych pomieszczeń. 
Jest dostępny w opcji wolnostojącej, a także z możliwością umieszczenia na np. stoliku. Tak jak powyższe modele wyposażony jest funkcje wody gorącej, zimnej i opcjonalnie gazowanej.

AquaBox BASIC - dystrybutor filtrujący wykonany z najlepszych materiałów. Dostępny jest w dobrej cenie. Jest to automat wody wolnostojący z możliwością dostarczenia wody gorącej, zimnej oraz gazowanej.

Wszystkie te automaty wody posiadają kraniki PUSH, co sprawia, że korzystanie jest bardzo wygodne. 

W naszej ofercie również dostępne jest serwisowanie sprzętu, kompleksowa wymiana filtrów wody oraz dostarczanie butli z wodą.

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy