Automatyka.eu

Dummy

Adres
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
Adres www
httop://piazap.com.pl
Adres email
piazaper@o2.pl

Profil działalności:

Zakres działalności:

PiA-ZAP Automatyka Przemysłowa                                            

PiA-ZAP oferuje prekursorskie rozwiązania dla swoich klientów. Przedsiębiorstwo działa w Puławach i działa w branży od 1993 roku. Powstało na bazie Zakładu Pomiarowego istniejącego w strukturze Z.A. Puławy S.A. Początkowo profil aktywności obejmował dozór instalacji pomiarowych i naprawy aparatury kontrolnej i pomiarowej dla Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. Aktualnie oferta została rozszerzona o usługi projektowania i tworzenia dokumentacji systemów automatyki.

Oferta firmy to wszechstronne, oparte na pionierskich technologiach specjalistyczne usługi z zakresu automatyki przemysłowej oraz systemów elektrycznych, wykonywania pomiarów fizykochemicznych, prace elektryczne i utrzymania ruchu.

Przedsiębiorstwo angażuje kompetentnych pracowników, przygotowanych do przekazania swoim nabywcom generalnej i profesjonalnej obsługi w wyborze pasujących rozwiązań. Rzetelność, punktualność, najlepsza jakość zatwierdzona przez nagrody oraz certyfikaty, uznanie interesantów, obfita panorama artykułów – to najważniejsze atuty firmy.

PiA-ZAP Monitoring Zużycia Energii – całkowita oferta zaprezentowana jest na witrynie internetowej. Zachęcamy!

Polecany produkt

Partnerzy serwisu

  • Gigaom_color

Polecamy